Alkan Mermer ve Granit San. A.Ş.

Alkan, 1974 yılından bugüne kadar inşaat ve dekorasyon alanındaki faaliyetleriyle 30 yılı aşkın tecrübesini siz değerli müşterilerinin zevkiyle birleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi’nde 3500 m² kapalı, 2000 m ² açık , toplam 5500 m² alanda kurulu fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerle, iç ve dış pazarlarda müşteri memnuniyeti, kaliteden ödün vermeyen işletme anlayışı ve Alkan sorumluluğunun bizlere verdiği kurumsal güç ile, uygun ticari koşullarla, mükemmel hizmet vermeye çalışmaktayız.

Gelişen teknolojiyi kendimize uyarlayarak, otel, tatil köyleri, iş merkezleri, villa, köşk, havuz ve inşaat sektörünün birçok alanında doğal taş ürünleri ile tecrübemizi birlikte sunmaktayız. Çalışanlarımızın huzuru, müşterilerimizin beğenisinin yanı sıra “Fiyatla değil, kalite ile rekabet” olmazsa olmazlarımızdandır. Birlikte çalıştığımız tedarikçilerimiz, disiplinimiz ile kalite anlayışımızı ve tecrübemizi birleştirerek, ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını doğru yönde kullanmaya gayret etmekteyiz. Alkan olarak çevre ve insan sağlığına duyarlı faaliyetlerini bundan böyle aynı anlayışta sürdürmeye kararlıyız.

KALİTE PRENSİBİMİZ
Teknolojimizi güncellemek, çalışan personelin huzurunu ve müşteri memnuniyetini sağlamak, olmazsa olmaz kurallarımızdır. Son 20 yıldır hiçbir personel disiplinsizlik hariç işten atılmamış yada kendisi çıkış istememiştir.

Tüm personel aile bireyleri olarak görülmekte, her konuda yardımcı olmaya çalışılmaktadır.

  • Adres :Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No. 2 TUZLA / ISTANBUL
  • E-mail: info@alkanmermer.com
    Tel : +90 (216) 593 07 07 (pbx)
    Fax : +90 (216) 593 07 12
  • Web : www.alkanmermer.com