ALPINASILAN, ALPINA MAX ve ALPINA TEK İLE RENKLER UZUN YILLAR İLK GÜNKÜ CANLILIĞINI KORUYOR!

Türkiye’nin renk otoritesi, Filli Boya’nın iç cephe boyası AlpinaSilan’da kullandığı“Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi’ artık Alpina Tek ve Alpina Max’ta da kullanılıyor.

 

Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi’ ile elde edilen dayanıklı, pürüzsüz yüzeyler, yaşam alanlarında lekelerin ve kirlerin boyanın gözeneklerinin arasına girmesi engelleyerek renklerin uzun yıllar ilk günkü gibi kalmasına olanak tanıyor.

 

Filli Boya’nın silikon teknolojisi ile güçlendirilerek üstün dayanım gücü kazandırılan AlpinaSilan, Alpina Max ve Alpina Tek iç mekanlar için belirlenen uçucu organik bileşen (VOC) standartlarına uygun olarak üretiliyor.

 

AlpinaSilan’ın boya sektörüne ilk ve öncü olarak tanıttığı ipeksi mat® renkleri ve tam silinebilme özelliği ile iç mekanlarda ferahlık ve temizlik hissi sağlanırken, soft mat ve soft dokuya sahip Alpina Max ve yarı mat dokudaki Alpina Tek ile yine tam silinebilir yüzeyler elde ediliyor.

 

Benzersiz yüzlerce renk seçeneği AlpinaSilan’da…

Filli Boya’nın geniş renk yelpazesinden binlerce renk yaşam alanlarında hayat buluyor. Bej tonlarının vazgeçilmezi Kum Beyazı, Lületaşı®, Peri Bacası® renkleri ile salonlar modern bir görünüme kavuşurken, Gülçiçek® ve Pastel Pembe renkleri pembe tonlarının ayrıcalığını yaşatıyor. Ayrıcalıklı Filli Boya renk paleti mekanları kendine özgü kılıyor.