Altower projesinde lansman öncesi satışlara başlandı

İstanbul Göztepe’de ‘otel konforlu akıllı teknolojik yaşam’ konseptiyle hayata geçirilen Altower projesinde lansman öncesi satışlara başlandı. 330 adet rezidans daireden oluşan proje, akıllı teknolojik altyapısıyla hızlı şehir hayatını kolaylaştırmaya hazırlanıyor.

Altınbaş Yapı tarafından hayata geçirilen Altower rezidans projesinin yapımına 2017 yılının ilk çeyreğinde başlandı. İstanbul’un merkezi lokasyonlarından Göztepe’de bulunan Altower projesi için ön talep toplanıyor. Dünyanın prestijli otellerinde olan sistem, Türkiye’de ilk kez rezidans projesinde buluşuyor.

Lokasyonda bir ilk gerçekleştirilerek tamamı modüler 1+1 daireler olarak tasarlanan Altower, isteğe göre büyük 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere de dönüştürülebiliyor. Anadolu Yakası’nın merkezi yerlerinden birinde, dünyanın prestijli otellerinin sahip olduğu otomasyon sistemini kurgulayan grupla binanın teknolojik alt yapısını oluşturan Altower, otel konforunda ve her detayla ilgilenen bir hayat sunmaya hazırlanıyor.

Günümüz teknolojisinin imkanlarını konuta sığdıran Türkiye’nin en teknolojik rezidansı Altower, geliştirdiği aplikasyonu ile tüm rezidansın kontrolünü sağlıyor. Concierge, housekeeping, vale, dry cleaner gibi hizmetlerin yanı sıra; tek tık ile sosyal donatı alanları kontrolünde bulunan araba yıkama, yemek siparişi verme, özel spor hocası, sinema salonu rezervasyonuna ek olarak televizyon, ışık, kapı, cam, ve klima kontrolü, gibi dilediğiniz birçok özellik de sunuyor.

Projede ayrıca istenirse dayalı döşeli olarak da ev sahibi olunabiliyor. Eylül 2019’da daire teslimlerinin yapılacağı proje, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Yenisahra metrosuna 1 dakika, 15 Temmuz Şehitler köprüsüne 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. 15 yılda geri dönen fiyatlarıyla Altower, yatırım için de oldukça karlı bir proje vaat ediyor.