AMETAL ASANSÖR SAN. VE TİC. A.Ş.

Ametal; 9 Mart 1988’de, henüz üretim teknolojilerinin yeni olduğu Türkiye’de, asansörler için yeni ve farklı ürünler geliştirmek amacıyla kuruldu. Kuruluşunun ilk yıllarında faaliyeti; kumanda tablosu ve buton/butonyer üretimi idi.

Kurucusu İsmail YILDIRIM’ın vizyonu; ürün ve hizmetlerde belirli bir standartta kalmak değil, ulaşılan standardı sürekli değişen teknoloji ve ihtiyaçlara uyumlu olarak yükseltmekti. Bu vizyon ile sektörüne sağladığı kaliteli ve patentli orijinal ürünler, kurumsal yapısı ve değişen talepleri karşılayabilecek ölçüde kendini sürekli yenileyen başarılı organizasyonu ile 90’lı yıllardan bugüne sadece Türkiye’de değil, global ölçekte, 45 ülkedeki müşterilerinin beğenisini kazandı.

Ametal, sektöründe sürekli gelişim gösteren ve özgün ürünler yaratan kimliği ile tanınmaktadır.

Dünyadaki trendleri, ihtiyaçları ve teknolojileri analiz etmek, ihtiyaçlara uygun çözümler üretmek ve müşterileri için hizmete dönüştürmek Ametal’in temel çalışma felsefesidir. Bu sebeple, bugün, uzmanlaştığı Buton/Butonyer ve Yük Ölçme teknolojilerinin yanısıra, müşterilerine Komple Asansör Sistemleri hizmeti ile de konforlu, pratik ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Taşdelen Mah. Atabey Cad. No: 9 34788
Çekmeköy / İstanbul – TÜRKİYE
Tel : +90 216 420 24 76 pbx
Faks : +90 216 313 81 10
e-mail : info@ametal.com

www.ametal.com