Analiz Boru

Ülkemizin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat sektörlerinden biri olan inşaat sektörüne Bulgaristan’da altyapı ve üstyapı boruları üreterek adım atan Analiz Şirketler Grubu kurulduğu günden bugüne bünyesine onlarca yurtiçi ve yurtdışı distribütörlükler katmıştır. 30 yılı aşkın piyasa tecrübesi, genç ve dinamik mühendis kadrosu ile inşaatlarınıza teknolojik tesisat çözümleri sunmaktadır.

Misyonumuz
AnalizBoru olarak üstlenmiş olduğumuz misyon; faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde en yüksek kalite hedefli hizmet vermektir. Bu doğrultuda hedefimiz; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, gelişen Türkiye ile beraber hedeflerimize doğru büyüyerek ilerlemektir.

Vizyonumuz
Kuruluşumuzdan bu güne şirketimiz “Üstün ürün, benzersiz hizmet” sloganı üzerine şekillenmiştir. Bu vizyonun bizim için anlamı, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle piyasada müşteri memnuniyetini ve bize duyulan güveni her gün hak etmek ve ileri seviyelere taşımaktır.

İnovasyon
Şirketimizin bu günlere gelmesindeki en belirleyici faktörlerden bir tanesi yeniliklere açık olmasıdır. Mevcut işlerimizdeki inovatif yaklaşımlarımız ve yeni iş alanlarına yatırım faaliyetlerimiz, köklü altyapımızın ve deneyimli kadromuzun bir eseridir.

Sorumluluk
Yaptığımız her işin, pazarlamasını yaptığımız her ürünün sorumluluğunu taşırız. Müşteri ile ilişkimizi güven ilkesi üzerine kurar, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı firma prensibi olarak kabul ederiz.

Sağlık, Emniyet ve Çevre
Kaza riskini en aza indirmek, insanlara ve çevreye zarar vermemek ancak bilgi, talimat, eğitim ve denetim sisteminin yürütülebilmesi ile mümkün olacaktır. AnalizBoru tüm çalışmalarda bu tedbirleri almadan işe başlamayacaktır.

 

  • Başakşehir Mah. Gökova Caddesi No :1-A Başakşehir – İSTANBUL TÜRKİYE
  • Tel: +90 212 659 11 17 (Pbx)
  • Fax: +90 212 659 41 77 (Pbx)
  • info@analizboru.com
  • www.analizboru.com