Artemis ürünleri UNICERA 2018’de yoğun ilgi görüyor

20 yılı aşkın tecrübesiyle banyo yıkanma alanlarının öncü markası olan Artemis, CNR EXPO Yeşilköy’de devam eden UNICERA 2018 ziyaretçilerinden büyük ilgi görüyor. Artemis, lansman ürünleri tezgah üstü ve tezgahlı Solid Surface lavabolarının yanı sıra, AR-GE ve ÜR-GE süreçlerinin yüksek inovatif çıktıları olan duşakabinleri de 3 Mart Cumartesi günü sona erecek fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Banyo yıkanma alanı ürünlerinin öncü markası Artemis, sektörün önde gelen firmalarını buluşturan seramik, banyo ve mutfak fuarı UNICERA 2018’de yoğun ilgi görüyor. Artemis, Türk mühendis ve tasarımcılarla geliştirdiği en yeni ürünleri tezgah üstü ve tezgahlı Solid Surface lavaboları, ilk defa UNICERA 2018’de sektör temsilcileri ve tüketicilerle buluşturuyor.

Banyo yıkanma alanlarında hijyeni ve estetik tecrübeyi ileri seviyelere taşıyan Artemis, son teknoloji malzemeleri ürünlerinde kullanarak sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Artemis, UNICERA 2018’de; duşakabin, Solid Surface lavabo, duş teknesi, küvet, SPA, hidromasajlı küvet ve duş sistemleri gruplarında yer alan ürünlerini, 3 Mart Cumartesi günü sona erecek fuar boyunca ziyaretçilerin beğenisine sunmayı sürdürecek. Yeniliği ve gelişimi temsil eden ürünleriyle Artemis, ürünlerini ortaya çıkarırken inovatif süreçlere büyük önem veriyor.