Aryom Koru, ikinci etapta da lansman satışlarına başladı

İzmir’in Gaziemir ilçesinde yer alan Çatalkaya Korusu’nun eteklerinde birinci etabının yapımı devam eden Aryom Koru projesine gelen yoğun talepler nedeniyle, ikinci etap satışları da öne alındı.

Birinci etapta yer alan konutların yarısından fazlasının satıldığını dile getiren Aryom İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günday, “Projemiz satışa başladığı günden bugüne geçen bir yıla yakın süre zarfında yatırımcısına yüzde 30’dan fazla değer kazandırdı. İkinci etap satışlarında bahçe ve çatı teraslı 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri 449 bin TL’den başladı. İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Akbank ve DenizBank garantörlüğü ile kredi imkanları da sunuluyor” dedi.

Aryom markasını Gaziemir’de hayata geçirerek İzmir’i yeni bir yaşam konsepti ile tanıştırdıklarını ifade eden Günday, “Adnan Menderes Havalimanı’na 10 dakika, otobana 5 dakika, Optimum AVM’ye 3 dakika, Konak’a 20 dakika mesafede ve 34 bin metrekare alan üzerine kurulan Aryom Koru’da konutları 2018’de teslim edeceğiz” diye konuştu. Aryom Koru projesine hem yurt içi hem de yurt dışından yoğun ilgi gösterildiğini vurgulayan Günday, bu ilgiden dolayı projenin ikinci etabını da hayata geçirmeye karar verdiklerini söyledi.

Projelerine gösterilen ilgiyi, özellikle yarattıkları yeni yaşam konseptinin trafikten, hava kirliliğinden, gürültüden, beton yığınlarından uzak, çam ve dağ kekiği kokulu, üstelik beş yıldızlı otel konforunda olması ve sağladıkları ödeme kolaylıklarına bağlayan Günday, “Aryom Koru projesi, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness ve spa welness merkezi, sauna, buhar ve masaj odaları, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, kafesi, kapalı otoparkı gibi içerdiği zengin sosyal donatıların yanı sıra, yüksek konfor taşıyan yeni nesil evleriyle diğerlerinden kolayca ayırt ediliyor. Konutlarda yerden ısıtma sistemi ile birlikte, elektrikli panjur sisteminden alüminyum pencere doğramalarına, ahşap güneşliklerden en son teknoloji akıllı ev otomasyon sistemine, 24 saat kameralı güvenlik sistemine, VRF iklimlendirme sisteminden her daireye depo alanına ve kültür ve sanat merkezine kadar farklı özellikler bulunuyor” dedi.