Aşçıoğlu, “Midtown Selenium by Deyaar” ile Dubai’de oturum hakkı sağlıyor

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Aşçıoğlu, yurt dışındaki ilk Türk markalı konut projesi “Midtown Selenium by Deyaar” ile Dubaili olma fırsatı sunuyor. Midtown Selenium by Deyaar, Eylül 2019’da kapılarını açacak.

209 bin dolardan başlayan fiyatlarla Dubaili olma fırsatı

Geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşacak Midtown Selenium by Deyaar, dünyanın “ilk Türk markalı konut projesi” özelliğini taşıyor. Balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşan Midtown Selenium by Deyaar’da brüt metrekare satış fiyatları 2 bin 500 dolardan, daire fiyatları ise 209 bin dolardan başlıyor. Projeden bahçeli 1+1 daire alanlar, Dubai’de oturum hakkına sahip oluyor.

2019 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan proje kapsamında; tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları yer alacak. Midtown Selenium by Deyaar’da yaşamı tercih edenler aynı zamanda yanlarında yer alan, dünyanın en büyük golf tesisi Jumeirah Golf Estates’ten de istifade edecek.

Özel ödeme planları

Midtown Selenium by Deyaar projesinde yatırımcılara avantajlı bir ödeme planı sunuluyor. Bu plan dahilinde teslimata kadar daire bedelinin sadece yüzde 30’u ödeniyor. Ödeme miktarı yüzde 30’a ulaştığında yatırımcıya satış ve devir hakkı verilen projede, kalan yüzde 70’lik bakiye ise daire tesliminde ödeniyor. Ayrıca yüzde 70’lik ödeme için çok cazip oranlarda kredi kullanma imkanı da sunuluyor.