ASLAN YAPI

1960 yılında babamız Ali YILMAZ tarafından kurulan firmamız, 1986 yılından itibaren ASLAN YAPI olarak inşaat malzemeleri satış ve pazarlama alanında hizmet vermektedir.

2004 yılında üstlendiğimiz SERANIT Granit Seramik A.Ş. Ana bayiliğimizi İstanbul Anadolu yakasında Bostancı kavşağında bulunan yedi katlı 1.500m2 granit seramik, seramik, vitrifiye, banyo ve mutfak mobilyaları teşhir katlarının yer aldığı mağazamızda ve Soğanlık ‘ta satış ve depo olarak bulunan 11.500m2 açık stok sahasında 650.000m2 Seranit ve Serra stoğu ile sürdürmekteyiz. Sektördeki 50 yıllık deneyimimiz, tecrübeli, profesyonel satış ve proje kadromuz ile yer, duvar ve cephe porselen granit seramikleri, vitrifiye malzemeleri, mutfak ve banyo dolapları, mutfak ve banyo armatürler, duş – küvet sistemleri, sauna, spa, küvet ve duşa kabin sistemleri, havuz kaplama malzemeleri, mutfak ankastre cihaz ürünlerinin hem pazarlama, dağıtım, toptan ve perakende satışını, hem de müşterilerimizin kendi tarzlarını yaşam alanlarına yansıtarak, estetik ve çözüm odaklı bakış açısıyla bütünleyerek anahtar teslim cephe kaplama ve dekorasyon mimari projelerini yürütmekteyiz.

ASLAN YAPI bünyesinde satış ve pazarlamasını gerçekleştirdiğimiz markalarımız; SERANIT Granit Seramik, SERRA Porselen fayans ve seramik, VANUCCI mutfak ve banyo dolapları, SERRAPOOL havuz kaplama ürünleri, GROHE armatür ve aksesuarları, DURAVIT vitrifiye ürünleri, SCHLÜTER teknik ürünleri, BLANCO, ELICA, FRANKE, SİEMENS, SMEG, TEKA ankastre cihazları, ECOCARAT iç cephe kaplaması.

ASLAN YAPI zengin ürün yapısı, müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı, kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

MERKEZ BOSTANCI-ATAŞEHİR
E-5 Karayolu Bostancı Kavşağı İçerenköy Mahallesi
Kartal Sokak No :3 İSTANBUL-TÜRKİYE
Tel:+90 216 577 74 45 | Fax:+90 216 577 74 58

www.aslanyapi.com