Aslandağ Grubu, konsept mağazacılığın ilk şubesini ise Etiler’de açtı

30 yıldır yapı malzeme sektörünün nabzını tutan Aslandağ Grubu, “Tresette Mutfak’’, “Artella Ahşap Kapı’’, “Pedini İtalyan Mutfak’’, “Okey Porte Çelik Kapı’’, “Elite, TO BE’’ markalarını “4A Collection” çatısı altında topladı. Konsept mağazacılığın ilk şubesi ise inşaat sektörünün önemli temsilcileri ve ünlü Şef Yağız İzgül’ün yemek şovuyla birlikte Etiler’de açıldı.

“Geçmiş tecrübemizle, geleceği üretiyoruz” sloganıyla yola çıkan Aslandağ Grubu, hem markalı büyük konut hem de kentsel dönüşüm projelerinin vazgeçilmez markaları Artella Ahşap Kapı Sistemleri, Tresette Mutfak ile sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. “Pedini İtalyan Mutfak”, “Okey Porte Çelik Kapı”, “Elite, TO BE” gibi dünya devi kapı, mutfak ve mobilya markalarının distribütörlüğünü de yapan Aslandağ Grubu, 4A Collection adı altında yepyeni bir yapılanma yoluna gitti. Markalarını 4A Collection çatısı altında toplayan Aslandağ Grubu, konsept mağazacılığın ilk şubesini ise Etiler’de açtı.

Açılışta davetlilerine kısa bir konuşma yapan Aslandağ Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aslandağ, “Türkiye’de yapı malzeme sektöründeki tecrübemizle hızlı çözümler sunuyoruz. Hizmet kalitemizle, verdiğimiz sözleri hep tutarak sektördeki yerimizi sağlamlaştırdık. Kapı markamız Artella’dan sonra yeni göz bebeğimiz Tresette Mutfak ile de sektördeki çıtayı yükselttik. Bugün gönül rahatlığıyla Türkiye’nin en kaliteli markalı kapılarını ürettiğimizi söyleyebiliriz. Yine dünyanın en iyi markalarının distribütörlüğünü de yaparak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Şimdi de yepyeni yapılanmamız 4A Collection konsept mağazacılığımızın ilk atılımını Etiler şubemizle yapıyoruz. Artık markalarımıza ulaşmak için Caddebostan dışında Etiler mağazamıza da gelebileceksiniz. 4A Collection’da müşterilerimizin yapı malzeme ihtiyaçlarına (kapı, mutfak, çelik kapı, mobilya, parke, duvar kağıdı gibi) cevap vermeye odaklandık” dedi.

Etiler’de yeni bir mutfak şov alanı 

İnşaat sektörünün önemli temsilcilerinin katılım gösterdiği açılışta, ünlü Şef Yağız İzgül’ün, Cemal Aslandağ ile birlikte yaptığı siyez risotto, bonfile çeddar dürüm ve tiramisu ise davetlilerden tam not aldı. 800 metrekarelik bir alanda, bir mağazadan ziyade yaşam ve deneyim alanı sunan yeni mağaza, davet ve etkinlik alanlarıyla Etiler’in yeni çekim alanlarından biri olacak.

Executive şeflerin hünerli ellerinden çıkacak yiyeceklerle canlı ve yaşayan bir mutfağa sahip olan “Tresette Mutfak Show Alanı”, ikramlar ve özel gösterilerle fark yaratacak. Mağazanın 150 metrekarelik kış bahçesinde baristaların özel sunumlarıyla renklenecek kahve köşesi de yapıldı. Mağazada; oda kapılarından çelik kapılara, duvar rengiyle bir tasarlanıp kendini gizleyen kapılardan yangına dayanıklı kapılara kadar tüm çeşitlerin bir arada sunuldu.