Asya Döküm Altyapı San. ve Tic. Ltd. Şti.

Asya Döküm Kanal Izgarası, Bank Ayağı, Polimer KanalSfero Döküm Kare Kapak, Yağ Ayırıcı, Sfero Döküm Yağmursuyu ızgaraları , Sfero Döküm Kanal Izgaraları , Polimer Fuga Kanal , Döküm Yer Süzgeçleri , üretmektedir.

Döküm sanayinde faaliyet gösteren firmamız, dökümde kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatına başlamıştır. TSE ve ISO 9001 standartlarının öngördüğü şartlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duymaktadır. Firmaların ihtiyacı olan pik dökümde GG10′ dan GG35′ e Sfero dökümde GGG40′ dan GGG90′ a kadar döküm yapmaktadır.

Asya Döküm kanalizasyon kapakları, yağmur suyu ızgaraları, Türk Telekom kapakları, yer süzgeçlerioturma bankları, çöp kovaları, kanal ızgaralarısfero döküm kare kapakları ve özel siparişleri tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Asya Döküm eğitime gereken önem ve hassasiyeti göstererek, iyi organize olmuş personeli ve yönetimiyle ar-ge departmanıyla faaliyet göstermekte olup personel kalitesini arttırmayı, hizmet ve ürün kalitesinin devamlılığını sağlamayı, uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojisi ile yarının ürünlerini tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Asya Döküm başarısını ve verimliliğini devamlı kılmayı amaç edinmiştir.

Asya Döküm’e göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkürlerimizi sunar bugün olduğu gibi gelecekte de siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten memnuniyet duyarız. Asya Döküm , En iyi Döküm firmaları arasında yerini almaktadır.

  • Adres : Meclis Mah.Atatürk Cd.Semiha Sk.No:12 Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
  • Telefon : 0 216 314 16 49
  • Email: asyadokum@asyadokum.com.tr
  • www.asyadokum.com.tr