Babacan Holding 2018’e duble kampanya ile başladı

Güvenilir ve lüks konut projelerini hayata geçirmeye devam eden Babacan Holding 2018’e duble kampanya ile başladı. Babacan Holding’in prestijli projeleri ‘Babacan Port Royal’ ve ‘Babacan Premium’ mart ayı sonuna kadar yüzde 10 peşin, 84 ay 0 faizle ev sahibi yapıyor.

İstanbul’un en çok değerlenen bölgesinde yükselen ‘Babacan Port Royal’ ve Beylikdüzü E-5 üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’da geçerli olacak kampanyayla müşterilerinin beklentilerine cevap vermeye çalıştıklarını belirten Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yükselen faizler karşısında müşterilerimizin yükünü azaltmak, bütçelerini rahatlatmak için elimizi taşın altına sokup bir feda kampanyası başlattık ve faizleri sıfırladık. Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında yer alan ‘Babacan Port Royal’ ve Beylikdüzü E-5 üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’ projelerimizdeki fiyat avantajına sıfır faiz avantajını da ekledik” şeklinde konuştu.

Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan

269 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Lokasyonu ve 269 bin liradan başlayan fiyatlarıyla tatil köyü konforunda yaşam fırsatı sunan ‘Babacan Premium’ Beylikdüzü E-5 üzerinde yükseliyor. 2018 Haziran ayında teslimine başlanacak proje, 1009 konuttan oluşan ve 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile residence, tower, terrace ve homeofficeden meydana geliyor.

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyan ‘Babacan Port Royal’ toplam beş blokta 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 279 bin liradan başlayan fiyatlarla şehrin merkezinde yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde yeşil alana komşu konumlanan projede yürüyüş, dinlenme ve eğlenme alanları ile süs havuzları da bulunuyor.