Bahçe Bakımı Kärcher’le Çok Kolay!

Alman temizlik devi Kärcher, bahçe tipi ürün gamıyla profesyonel temizliğin ayrıcalığını bahçesinde yaşamak isteyenleri bekliyor. Kärcher’in fonksiyonel bahçe hortumları ve sprey tabancaları, bitki ve çiçek bakımına profesyonel dokunuş sağlarken bahçe bakımını keyifli hale getiriyor.

Profesyonel ve ev tipi temizlik çözümleriyle fark yaratan Kärcher, profesyonel dokunuşunu bahçelere de yapıyor. Bahçe hortumları ve ihtiyaca göre ayarlanabilen yeni sprey tabancılarıyla Kärcher, çok değerli olan suyun kontrollü akışını sağlayarak, kullanıcılara suyu duyarlı bir şekilde kullanma fırsatı sunuyor. Alman temizlik devi, bahçe hortumları ve sprey tabancalarının pratik kullanabilme özelliğiyle de bahçesine düşkün olanların hayatını kolaylaştırıyor.

Hortum diyip geçmeyin!

Kärcher’in 18 yıla kadar dayanıklı PrimoFlex Premium bahçe hortumu, şirketin çevreye ve sürdürülebilirliğe olan hassasiyeti göz önünde bulundurularak üretilmiş. Ağır metaller plastiğin çeşitli özelliklerini geliştirdikleri için bahçe hortumlarında yasal olarak kullanılabiliyor, ancak Kärcher, ağır metaller çocuk ürünlerinde yasaklandığı için bahçe ürünlerinde ağır metallerden tamamen arındırılmış malzemeler kullanıyor.

Bükülmelere karşı dayanıklı PrimoFlex, PrimoFlexPlus ve PrimoFlex Premium bahçe hortumları, hafif oldukları kadar ultraviyole ışınlara ve mekanik etkilere de dirençli. Uzunlukları 20 ve 50 metre arasında değişen hortumlar, hafif yapılarıyla da bükülme sorununu ortadan kaldırıyor.

-20° C’den +65° C’ye kadar dayanıklı hortumlarda ışıktan etkilenmeyen bir ara tabaka da bulunuyor. Bu sayede alg oluşumu engelleniyor. Kärcher’in PrimoFlex bahçe hortumlarının üç katmanlı yapılarının bir kısmı Kevlar fiber içeren çapraz dokumalı takviye malzemesinden oluşuyor.

Tüm bahçe uygulamaları için tek sprey tabancası

Kärcher Premium çok fonksiyonlu sprey tabancası, bitkilerin ihtiyaçlarına göre en doğru şekilde sulanması için su debisini ayarlayabilme özelliği ve farklı aparatları ile her duruma esnek bir şekilde uyum sağlayabiliyor. Bu sayede farklı bahçe uygulamaları için başka tabancaya ihtiyaç duyulmadan farklı püskürtme şekilleri kullanılabiliyor. Suyun akarak ellere temas etmesini de önleyen Kärcher Premium çok fonksiyonlu sprey tabancası, kilitleme mekanizması sayesinde de tetiğe sürekli basmayı gerektirmiyor. Böylece sprey tabancısı uzun süreli kullanımlarda da rahatlık sağlıyor.