Bayim Olur musun Franchising Fuarı, sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

Katılımcı marka, metrekare ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Orta Doğu’nun önemli buluşma platformlarından Bayim Olur musun Franchising Fuarı, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD iş birliği ve Coldwell Banker Türkiye ana sponsorluğunda CNR Fuar merkezinde bu yıl 16’ncı kez kapılarını açmak için gün sayıyor.

KOSGEB’in desteğini arkasına alarak KOBİ’lerin iş kapısını aralayan fuar, istihdam oluşturma ve yeni iş alanlarının önünü açarak Türk ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. Ziyaretçi, katılımcı sayısı ve yarattığı iş hacmi açısından her geçen yıl önemli başarılara imza atan fuar, yabancı yatırımcılarında ajandasında da ilk sırada yer alıyor.

Tedarikçiler, ikinci kez markalar ile aynı platformda olacak

Her sektörden 300’den fazla katılımcının yer aldığı fuarda bu yıl da ‘Tedarikçi Özel Bölümü’ franchise veren markaları, ürün ve hizmet tedariki sağlayan markalarla bir araya getirmeye hazırlanıyor.  Bu sayede de tedarikçiler, fuar kapsamında artık ziyaretçi olarak değil, franchise veren firmalar ile aynı platformda katılımcı olarak yer alıyor. Dört gün boyunca firmalar tedarikçilerini; tedarikçiler de müşterilerini aynı ortamda görebiliyor.

Perakende sektörünün geleceğine ışık tutulacak

Öte yandan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, yeni bir atılımla, ‘Akıllı Mağazalar, Akıllı Dükkanlar’ konseptli ‘Perakende Teknolojileri Özel Bölümü’ ile tüm sektör oyuncularını bir çatı altında buluşturacak. Her geçen yıl büyüyerek Türk ekonomisine daha çok fayda sağlayan fuar, tüm dünyadan gelen katılımcı ve ziyaretçisiyle Türk markalarının uluslararası arenada boy gösterebilmesine olanak sağlıyor. Her geçen yıl daha da güçlenen Bayim Olur musun Franchising Fuarı, ‘Akıllı Mağazalar, Akıllı Dükkanlar’ konseptli Perakende Teknolojileri Özel Bölümü ile perakende sektörünün geleceğine de yön vermeye hazırlanıyor. Ayrıca fuar, perakende sektörüne fayda sağlayan teknoloji çözüm ortaklarının motivasyonunu yükseltmek, en iyi çözümlerin ulusal ve uluslararası alanda da tanıtılmasına önayak olmayı amaçlıyor. Perakende sektöründe franchise veren markaları, zincir mağazaları; perakende teknolojisi ile bir araya getirecek, aynı zamanda girişimcilerin iş kurarken akıllı çözümleri kullanmasını sağlayacak bu özel bölümde markalar, tedarikçi firmalar ve teknoloji çözümleri ile voltran oluşturacak.