Baymak, Koç Üniversitesi öğrencileriyle buluştu

Tüketicilerine sunduğu ürün ve teknolojinin yan sıra merkezine “insanı” koyan, insana değer veren kurum anlayışıyla sektöründe farklılaşan Baymak, geleceğin mimarlarından Koç Üniversitesi’nin öğrencileriyle Mülakat Simülasyonu’nda bir araya geldi.

Sektörde elde ettiği başarısını vazgeçilmez altı ana değeri; güvenilir, samimi, adil, yenilikçi, şeffaf, dürüst ve uzman olmanın üzerine inşa eden Baymak’ın İnsan Kaynakları ekibi öğrencilere profesyonelliğin gerekliliklerini kendi deneyimleri ve kurum uygulamalarından örneklerle anlattı. Türkiye’nin verimli şekillenmesine katkıda bulunmak hedefiyle Koç Üniversitesi’nin öğrencilerin katkılarıyla düzenlendiği Mülakat Simülasyonu’na tüm bölümlerden yaklaşık 300 öğrenci katılım gösterdi. Simülasyonda öğrenciler ile kariyer hedefleri, beklentileri, umutları ve kaygıları üzerine birçok soruyu yanıtlayan Baymak İnsan Kaynakları Müdürü ve İnsan Kaynakları Uzmanı aynı zamanda Baymak İnsan Kaynakları ekibinin, öğrencilerin beklentilerini karşılama noktasında katkı sağlamak için her zaman hazır oldukları mesajını da iletti.

Baymak İnsan Kaynakları politikasının, değişim ve gelişime önem veren toplum yaratma misyonu üzerine inşa edildiğinin altını çizen ekip, kurum içerisinde 3 bin saate ulaşan eğitimleri ve başarıya ulaştıran politikalarından da bahsetti.