Beko’dan yılbaşına özel Crystal serisi

Beko, yılbaşında sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere Crystal serisi ürün alternatiflerini sunuyor.  Beko yeni yıla girerken hediye arayışı içindekilere Crystal serisi ürünlerini sunuyor. Tasarım ve gücü buluşturan Crystal Serisi Küçük Ev Aletleri mutfaklarda hayatı kolaylaştırırken, Beko 4K 55” Crystal UHD TV sevdiklerinize yeni yılda TV keyfi yaşatacak.

BKK 3099 HBS El Blender Set, 750 W motor gücü, hız ayarlama imkanı, ölçek kabı, paslanmaz çelik blender ayağı, paslanmaz çelik parçalama bıçağı, paslanmaz çelik çırpma aksesuarı, patates püresi hazırlama aksesuarı ve doğrayıcı haznesi ile serinin önemli ürünlerinden biri.

BKK 3091 HB El Blenderı, 750 W motor gücüne sahip hız ayarlama imkanı, ölçek kabı, paslanmaz çelik blender ayağı ve paslanmaz çelik parçalama bıçağı ile kullanıcıların yardımcısı.

BKK 3096 Doğrayıcı ise 400 W motor gücü, 1 L kapasiteli cam hazne, 2 kademeli hız ayar seçeneği ve kaydırmaz tabana sahip.

BKK 3097 TB Blender, 800 W motor gücü, 1,5 L kapasiteli cam sürahisi, hız ayarı ve pulse özelliği, paslanmaz çelik parçalama bıçağı ve kaydırmaz tabanı ile dikkat çekiyor.

BKK 3093 HM Mikser, 350 W motor gücü, 5 kademe hız ayarı ve turbo özelliği, paslanmaz çelik mikser aksesuarı, paslanmaz çelik hamur yoğurma aksesuarı, dikey konumda saklayabilme imkanı ve kolay aksesuar çıkarmayı sağlayan eject özelliği ile hayatınızı kolaylaştırıyor.

Beko 4K 55” Crystal UHD TV, gerçeğe 4 kat daha yakın görüntüsüyle büyük ekran TV almak isteyenler için en iyi seçeneği sunuyor. HDR teknolojisiyle dinamik kontrast, daha net ve detaylı görüntü sunan bu ürün, Video Perfection Engine özelliğiyle en hareketli görüntülerde kusursuz netlik, Micro Dimming özelliğiyle de en karanlık sahnelerde detaylı görüntü sağlıyor. Smart TV özelliğiyle ise kolay internet bağlantısı ve eğlenceli uygulamalar sunuyor.