Bien Koleksiyonları İle Zeminlerde ‘’Hareket Zamanı’’

Tasarımları ile iddialı markalardan biri olan Bien Seramik’in yaşam alanlarına faklı bir dinamizm getirmek isteyenler için tasarladığı özel yer karoları ile zeminler ‘’hareket’’kazandı.  Bien koleksiyonunda yer alan ve geçmişten günümüze izler taşıyan renkli karolarla zeminler hatıra defteri gibi canlandı.

Seramik sektörünün önemli oyuncularından, tasarımları ile iddialı ve ödüllü markalarından biri olan Bien Seramik rustik, retro tarzı özel koleksiyonlarıyla sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Üstün kalite ve son teknoloji ile ürünlerini tasarlayan Bien Seramik’in bu özel koleksiyonları zeminlere hareket kazandırıyor.

Mekanlara özgün bir karakter de kazandıran retro ve rustik tarzı karolar, yaşam alanlarının yanı sıra kafe, restoran, teraslar ve ofisler için de ideal bir seçenek oluşturuyor. En yeni koleksiyonları ile dikkatleri üzerine çeken Bien’in renkli tasarımları bohem tarz yaratmak isteyenlerin de beğenileri arasında yer alıyor.

Tercih edildikleri mekanlara sıcak, samimi bir görünüm vaad eden retro ve rustik tarzdaki yer karoları, yaşam alanlarını renklendirmek, zeminlere hareket kazandırmak aynı zamanda neşeli mekanlar yaratmak isteyenlere alternatif oluşturuyor.

Farklı ebatlarda, renk ve desenlerde tasarlanan karolarının tercihe göre parlak ve mat seçeneklerini bulmak da mümkün.