BİEN’İN 20 MM’LİK KOLEKSİYONU DIŞ MEKAN ZEMİNLERE İNOVATİF ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Türkiye’de ilk Bien teknolojisi ile üretilen ve Arkitera ödüllü 20 mm kalınlığındaki full body teknik porselen karo koleksiyonları dış zeminler için farklı alternatifler sunuyor.

Türkiye’de ilk kez Bien teknolojisiyle üretilen 20 mm kalınlığındaki full body teknik porselen karoları Belgium Stone, Naturawood, Quartz serileri özel tasarımı, dayanıklılığı ve kullanışlılığı ile farklılığını gösteriyor.

Yaz aylarına girdiğimiz bu dönemde havaların da güzelleşmesiyle dışarıda vakit geçirme isteğimiz artıyor. Kimimiz yazlık mekanlara gidiyor, kimimiz sokaklarda, parklarda, bahçelerde olmayı tercih ediyor. Bien’in tasarlayıp ürettiği 20 mm’lik dış zemin koleksiyonları da yazlıklara, parklara, bahçelere, yürüyüş parkurlarına ve hatta teraslara da doğal, estetik, renkli zeminler oluşturmanıza yardımcı oluyor.

 

PRATİK, HIZLI, DOĞAL, ESTETİK

Çatlamaya ve kırılmaya karşı dayanıklı 20 mm’lik koleksiyonlar dış mekanların yanı sıra iç mekanlarda da tercih edilebilecek nitelikte.

Koleksiyonlar kalın ve dayanıklı olması nedeniyle iş yerlerinde ağır malzemelerin taşındığı mekanlarda, giriş rampalarında, otopark ve garajlarda da kullanım imkanı sağlıyor.

Zahmetsizce döşenebilen 20 mm’lik karolar yalnızca yere bırakılarak, yani kuru olarak uygulanabiliyor. Yapıştırıcı, sıva, derz ve işçilik gerektirmeyen zeminler de hemen kullanıma hazır hale geliyor.

 

TEKRAR TEKRAR KULLANILABİLİR

Döşenmesi kadar seramiklerin sökülmesi de kolay. Usta gerektirmeden yerinden çıkarılabilen karolar, taşınıp başka bir yerde tekrar kullanılabiliyor