Bir İspanyol estetiği: Silestone Eternal Marquina

Doğal taşlardan ilham alarak tasarladığı ve nano teknolojisi N-Boost ile geliştirdiği tezgahlarda fark yaratan Cosentino, Silestone Eternal Marquina ile İspanyol estetiğini yansıtıyor

Dünyanın lider kuvars yüzey üreticilerinden Cosentino, doğal taş sektöründe rağbet gören egzotik mermerlerden iham alan Silestone Eternal serisinde yer alan Marquina ile İspanyol estetiğini yansıtıyor. Estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirdiği seri ile tasarım dünyasında ilgi uyandıran Eternal, N-Boost teknolojisi sayesinde yüzey parlaklığı ve yoğun rengiyle Marquina ile devam ediyor.

Mermer doğallığında koleksiyon: Silestone Eternal

Silestone Eternal, tasarım sever kullanıcılara, kuvars taşının avantajlarını kullanarak,  doğal, zamansız ve güzellik dolu bir malzemeye odaklanan bir koleksiyon vadediyor. Eternal Statuario, Charcoal Soapstone, Eternal Serena, Eternal Marquina ve Pearl Jasmin renklerine ek olarak seriye kattığı Eternal Calacatta Gold ile kullanıcılara güçlü bir doğallık sunuyor.

İspanyol klasiği Eternal Marquina

Siyah İspanyol Marquina mermerinden ilham alınarak tasarlanan Eternal Marquina, yüzeyde ortaya çıkan beyaz damarlara ve farklı ton vurgulamaları olan yoğun siyah bir zemine sahip, iç mimari alanında yaygın bir İspanyol klasiğini yansıtıyor. Marquina, serideki diğer renkler gibi N-Boost teknolojisinin tüm özelliklerini taşıyor. Üzerinde sıvı tutmayan yüzey neredeyse hiç kirlenmiyor, kristal gibi parlıyor ve kolay temizleniyor. Darbelere ve çizilmelere karşı da direnç gösteriyor.