Birevim yeni açılacak 7 şubesiyle büyümesini sürdürüyor…

Daha çok insanın ‘ev sahibi’ olması için faizsiz, peşinatsız ödeme seçenekleriyle ev satın almada yenilikçi çözümler sunan Birevim, hizmet noktalarına yenilerini eklemeye tüm hızıyla devam ediyor. Adıyaman ve Adana şubelerinin yanı sıra Erzurum, Sakarya, Kocaeli, Malatya, Elazığ ve Samsun’da da şube açma yolunda ilerleyen Birevim, halihazırda 15 şubesine önümüzdeki haftalarda 7 şube daha eklemeyi, yılsonuna kadarsa şube sayısını 25’e yükseltmeyi hedefliyor.

Faizsiz, kredisiz, vade farksız, kendine özgü tescilli yöntemleriyle müşterilerinin yüzünü güldüren Birevim, Türkiye’nin farklı noktalarında şube ağını genişleterek herkesin ‘ev’ hayalini gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyor.

Bugün, 15 farklı noktada müşterileriyle buluşan Birevim, Adıyaman ve Adana şubelerinin yanı sıra Erzurum, Sakarya, Kocaeli, Malatya, Elazığ ve Samsun’da da açmayı planladığı şubeleriyle Türkiye’nin her bölgesinde şubelerini arttırma yolunda ilerliyor. Yılsonuna kadar 10 yeni şube daha açarak şube sayısını 25 yükseltmeyi hedefleyen Birevim, her şubede ortalama 10 kişiye istihdam sağlıyor.

Çiftçi: Çalışanlarımızı vermiş olduğumuz eğitimlerle alanında uzman kişiler haline getiriyoruz.

Birevim’in gittiği bölgeye en başta tasarrufa dayalı faizsiz ev alma modelini tanıttığını söyleyen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, akabinde bölgede yaşayan insanların tasarruf yaparak ev, arsa ve işyeri sahibi olmalarına yardımcı olduklarının altını çizdi. Birevim’in açtığı şubelerle bölgenin kalkınmasına da destek olduklarını aktaran Çiftçi, “Birevim olarak her ay müşterilerimizin istek ve beklentilerine göre şekillendirdiğimiz kampanyaları sürekli geliştirerek sektördeki yerimizi gün geçtikçe sağlamlaştırıyor. Bu güç sayesindedir ki; açtığımız her şubede 10 kişiye istihdam olanağı sağlıyor, toplamda 310 kişiye ekmek kapısı olmuş durumdayız. Bu bizim için çok gurur verici bir tablo… Tabii ki bu rakamları her zaman daha yükseğe çıkarma hedefiyle çalışıyoruz. Şube sayımızı artırıyoruz ki istihdam ettiğimiz çalışan sayısı da artış göstersin “ dedi.

Öte yandan bireyin Birevim’den aldığı evin değeri dışında herhangi bir fark ödemediğini tekrar hatırlatan Çiftçi, faiz, vade farkı, kira yardımı gibi ek maliyetlerin de Birevim’de olmadığını söyledi.