Bozbıyık İnşaat Malzemeleri Ltd. Şti.

BOZBIYIK LTD.ŞTİ.YAPMAKTA OLDUĞU İŞİNDE ”GÜVEN VE İNSANI” HEP TİCARETİN MERKEZİNE OTURTTU.
1982 yılında 20 m2 lik bir dükkanda kurulduk.Yavaş ama istikrarlı adımlarla bugünlere geldik.Bu gün, 2000 m2 si kapalı 7000 m2 lik bir alanda ticaret yapmaktayız.BOZBIYIK olarak bu süreçte değişime ve yeniliğe hep açık olduk.Müşterilerimizi dostumuz ve iş ortağımız gibi gördük.”Önce GÜVEN ve İNSAN” dedik ve yıllarca bu anlayıştan hiç sapmadık.
Şu anda EGE SERAMİK,ECA-SEREL,WEBER,WAVIN,PERA SERAMİK,SERAMİKSAN gibi dünyada ve ülkemizde kalitesini kabul ettirmiş firmaların bayiliğini yapıyor,ürünlerini Denizli ve çevresine satıyoruz.İnşaat sektöründe en kaliteli ürünü en uygun fiata ve en uygun koşullarda tüketiciye ulaştırmayı görev biliyoruz.İSTİKRARLI ve İLKELİ bir ticaret yapmaktan yanayız.30 yıldır kesintisiz EGE SERAMİK ve ECA-SEREL bayisi olmamız,İSTİKRARLI bir ticaretin göstergesidir. ŞARK USULÜ, pazarlığa dayalı ticaret yerine, BATI USULÜ, çağdaş ve karşılıklı GÜVENE dayalı bir ticari anlayışa sahibiz.
Yazılı ve sözlü tahahütlerimize hep bağlı kalırız. Kurnazlık, açıkgözlülük ve hilebazlılık yerine doğruluktan ve adaletten yana bir ticaret tercihimiz olmuştur hep.
Satılan ürünün gerçek değerinden fazlasını istemeyi veya almayı ayıp sayar,hak edilmeyen kazancı kabullenmeyiz.Bunlar gibi bazı ticari İLKELERİMİZİN yanı sıra; bulunduğumuz çevrenin kültürel ve sosyal gelişimine katkıda bulunmayı da görev kabul ederiz. Günümüzde çoğu işletmeler sadece yatırım faktörünü ve parayı ön plana alan bir ticari anlayıştayken BOZBIYIK hep İNSAN faktörünü öne çıkaran bir ticari anlayışa sahip olmuştur.Bu yüzden biz ülkemize, çevremize ve insanlarımıza karşı hep sorumlu ve duyarlı olduk.

Bozbıyık ldt.şti’nin; inşaat malzemeleri satışının yanı sıra;inşaat,tarım ve turizm alanlarında da çalışmaları vardır.Denizli’ nin ilk ve tek butik oteli olan ŞİİR BUTİK OTEL’in sahibidir.

  • Halk cad. No:97 DENİZLİ
  • Tel : 0 258 263 43 10(PBX) – 0 258 263 91 60
  • Fax : 0 258 241 95 85
  • Mail : info@bozbiyik.com
  • www.bozbiyik.com