Bozvit-Bozüyük Vitrifiye San. Ve Tic. A.Ş.

 1993 yılında kurulan Bozvit-Bozüyük Vitrifiye San. Ve Tic. A.Ş. yapmış olduğu teknolojik ve insan yatırımları ile; üretim teknolojisini yenilemiş, yönetsel süreçlerini iyileştirmek ve kurumsal yapısını güçlendirmek adına önemli mesafeler kaydetmiştir.

İleri teknolojiye dayalı daha kaliteli, daha estetik yeni ürün tasarımları ile ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir. Bu gelişmeler doğrultusunda; Bozvit A.Ş. ürünlerini yurt içi pazarına sunmanın yanında; Almanya, İtalya vb. 32 ülkeyi kapsayan yurt dışı Seramik Sağlık Gereçleri pazarlarına da sunuyor olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Günümüzde banyolar artık bir yaşam ortamı olarak kabul edilmektedir. Son dönemde tasarlanan Seramik Sağlık Gereçleri ürünleri; insanın banyolardaki rahatlığının, konforunun tamamlayıcısı konumundadır.

Bozvit A.Ş. ürün tasarımını ön plana çıkartan yeni mobilya uyumlu lavaboları ile; değişimi daha da ileriye taşıyabilmeyi, insanın yaşam ortamı olan banyolar için rahat, ergonomik, hijyenik ürünleri tasarlayıp üretmeyi hedef edinmiştir.

Bozvit A.Ş. yüksek kalitesi ile hizmet verdiği sektöründe; yenilikleri takip ederek bilgi ve tecrübe birikimini paylaşmak, çözümler sunarak öncülüğünü sürdürmek, çevreye ve doğaya duyarlı olmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, hedefindedir.

Adres  :4 Eylül Mah. 822 sok. No:14 Bozüyük/BILECIK
Telefon: 0228 314 50 00 Faks: 0228 314 50 05
E-Posta: murattekin@bozvit.com.tr – kadirhanpakel@bozvit.com.tr
Web: www.bozvit.com.tr