Buderus, sektöre destek olmaya devam ediyor!

BAŞKENTGAZ ve GASTECHNICS işbirliğiyle 31 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen 4. Ankara İç Tesisat Buluşması, sektörel paydaşları bir araya getirdi. Katılımın yoğun olduğu organizasyonda sponsor olarak yer alan Buderus, geniş ürün gamı ve her türlü ısıtma ihtiyacı için özelleştirilmiş çözümler sunan hizmetleri hakkında katılımcılara detaylı bilgiler verdi.

Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, sektörün gelişimine katkı sağlayan aktivitelere destek vermeyi sürdürüyor. BAŞKENTGAZ ve GASTECHNICS işbirliğiyle düzenlenen 4. Ankara İç Tesisat Buluşması, Ankara’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarından uzmanlar ile sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirdi. Buderus sponsorluğunda gerçekleşen organizasyon, yaklaşık 350 katılımcıyı ağırladı.

Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın ErP düzenlemesi hakkındaki sunumu katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi. Toplantı BAŞKENTGAZ’ın faaliyetleri ile 2018 yılı hedeflerine ilişkin bilgilerin verildiği toplantılar ve teknik oturumlar ile tamamlandı. Organizasyon sonunda BAŞKENTGAZ tarafından Bosch Termoteknik’e teşekkür plaketi takdim edildi.