Bumerang Kartal, Arap yatırımcıların ilgi odağı oldu

Özkartallar AŞ tarafından hayata geçirilen Bumerang Kartal projesi Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (Turabexpo) desteğiyle 6-8 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşen Türk – Arap Gayrimenkul, Proje, Yatırım, Finasman Fuarı’nda görücüye çıktı.

Türk gayrimenkul sektörünü Arap yatırımcılarla buluşturan Türk – Arap Gayrimenkul, Proje, Yatırım, Finasman Fuarı Bumerang Kartal özellikle Fas, Cezayir ve Dubaili yatırımcıların ilgi odağı oldu.

Metrekare fiyatı 6 bin TL’den başlıyor

Satışların yüzde 10’unun gerçekleştiği ve inşaatta 28’inci kata gelinen projede dairelerin yanı sıra kurumsal market ve restoranlar için uygun dükkanlar da yatırımcılarını bekliyor. Projede ayrıca depolu ve teraslı dükkan seçenekleri de yer alıyor.

Bumerang Kartal, seyir terası, cafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk hamamı, loby ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark, profesyonel yönetim ile birlikte ofis ve konut anlayışında bir yaşam alanı da sunuyor.

E-5 üzerinde, Kartal Adliye metro durağına 1 dakika yürüme mesafesinde yer alan Bumerang Kartal 40 katlı olup, 9 bin 650 metrekare arsa üzerinde konumlandırılmış 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. 8’ncı katından itibaren , adalar manzarasına hakim home ofis ve daireler 64 metrekareden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.

İstanbul’da yatırım yapmanın avantajlı seçeneklerinden biri olan ve bitiş tarihi Aralık 2019 olarak belirlenen Bumerang Kartal projesinde home ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değişiyor.

Son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak shell & core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise anahtar teslim olarak hazırlanıyor.

Esnek ve fonksiyonel alan seçenekleri, yatırım değeri ve konsepti ile modern ofis ve konut anlayışının en üst seviyeye taşındığı Kartal Bumerang projesi yaşam standardına yeni bir soluk getirmek isteyenler, farklı gayrimenkul projelerini takip eden yatırımcılar ve işverenler profilini hedefliyor.

Bumerang Kartal, Anadolu Yakası’nın önemli merkezlerinden biri haline gelen Kartal’ın önemli bir lokasyonunda konumlandırıldı. Bumerang Kartal projesinin kapanmaz Adalar manzarasına sahip daireleri ve ofisleri, krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40’u peşin, geri kalan yüzde 60’i proje bitiş tarihi olan, Aralık 2019’a kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor.

 

info@bumerangkartal.com

www.bumerangkartal.com