Çatılarınızı Isoline ve Rufoline ile koruyun!

Onduline Avrasya’nın kiremitler için özel olarak ürettiği kiremit altı su yalıtım levhaları Isoline ve Rufoline, dayanıklı ve sağlam yapıları ile kiremitlerinizin ihtiyaç duyduğu %100 su geçirimsiz bir sistem sunuyor.

Türkiye’de TS 562 standardında üretilen tüm Marsilya tipi kiremitlerle uyumlu olan Isoline, aynı zamanda Onduline Avrasya ürün ailesinin diğer yüksek kaliteli kiremitleri, Isoporto, Isoflorans ve San Marco kiremitleriyle; Rufoline ise, alaturka kiremitlerle gerçekleştirilen renovasyon projelerinde yapının tarihi dokusuna uygun olarak kolay ve hızlıca uygulanabiliyor.

Kiremit altı su yalıtım ürünlerinde sıklıkla görülen delinme (perforasyon) problemi Isoline ve Rufoline’in uygulama yöntemi sayesinde ortadan kalkıyor. Çatı konstrüksiyonuna oluk tepelerinden monte edilen Isoline ve Rufoline su yalıtım levhaları, suyun çivi deliklerine ulaşmasına izin vermeden olukları vasıtasıyla tahliye edilmesini sağlıyor.

Isoline ve Rufoline’nin oluklarının altında bulunan boşluklar, ısı yalıtım malzemelerinin üzerinde hava sirkülasyonu meydana getirerek yapı içindeki buharın yoğuşmadan atılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, kiremitlerle levhalar arasında oluşan hava akımı kiremitlerin çabuk kurumasına imkan veriyor.

Yüksek mukavemetli yapılarının mümkün kıldığı uygulama sistemiyle kaplama tahtasından %70’e varan oranlarda tasarruf ettiren Isoline ve Rufoline kiremit altı su yalıtım levhaları bu sayede toplam çatı maliyetini azaltıyor. Boşluklu konstrüksiyon, ahşabın nefes almasını sağlıyor ve böylece kullanıcılara uzun ömürlü bir sistem sunuyor.

Onduline Avrasya garantisiyle pazara sunulan Isoline ve Rufoline, tüm Avrupa Birliği ülkelerinde ve Türkiye’de geçerli olan standartlara göre üretilmekte ve CE belgesine sahip.