CENKAMAK SAN TİC LTD ŞTİ

2007 yılından bu yana makina imalatında tecrübe biriktiren firmamız en yüksek standartlarda, kremayer dişli sistemi ile çalışan; malzeme asansörleri, inşaat asansörleri, hareketli cephe platformları, insan ve malzeme taşıma asansörleri üretmektedir.

Firmamız ürünlerimizde kaliteli malzeme, dayanıklılık, verimlilik, ve güvenlik gibi standartların yanısıra cephe erişimi ve inşaat asansörlerinde çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır.

CENKAMAK olarak en büyük hedefimiz üstün kalitede satış sonrası hizmet ile en yüksek derecede müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

CENKAMAK yatırımlarını sürekli olarak geliştirerek, yurt içindeki başarısını yurt dışınada taşımıştır. Bügün ağırlıklı olarak Ortadoğu ülkeleri ve Türk Cumhuriyetlerine yaptığı ihracat ile dış Pazar payını hergün biraz daha arttırmaktadır.

CENKAMAK 12 yılı aşkın süredeki tecrübesiyle marka olmuş ürünleri ile  Türkiye pazarında önemli bir yere sahiptir.

CENKAMAK satış sonrası yedek parça ve servis hizmetlerine çok önem verir. Yetkili servisteki orijinal yedek parçalarla siz iş ortaklarımıza ekonomik ve kesin çözümler sunmaktadır.

CENKAMAK sizler için inşaat sektöründeki yenilikleri takip edip, dünyadaki en kaliteli markaları ekonomik fiyatlara getirmeye devam edecektir.

  • Adres : Vadi Mah. Batı Çevre Yolu Bulv. No:124/E Onikişubat / Kahramanmaraş
  • Telefon : 0344 236 37 69
  • GSM : 0532 401 78 72 – 0542 320 80 90
  • Faks : 0344 236 12 81
  • cenkamak@hotmail.com / info@cenkamak.com
  • www.cenkamak.com