CEYLANLAR PERFORE SAC SAN. LTD. ŞTİ.

Ceylanlar Perfore üretim hayatına 1992 yılında başlayıp ilk günden bugüne kadar müşterilerine sadece genişletilmiş metal üreterek hizmet veren bir firmadır. Amacımız; kendi sektörümüzde ilerleyip uzman ve öncü hale gelmektir.

Genişletilmiş metal üretimine 12.000 m2 üzerine kurulu tesisinde yıllık yaklaşık 11.000 ton kapasitesiyle devam eden firmamız; bakır, alüminyum, paslanmaz, pirinç, dkp, hrp gibi birçok metali işleyebilmektedir.

Seri ve kaliteli üretim yapabilmek adına makinesel sorunlarını kendi bünyesinde çözümleyen eleman ve donanıma sahip olan firmamız otomatik kesim ve çapaksız üretim yapabilen teknolojik makinelere sahiptir. Bunun yanı sıra patentini de aldığı kendi tasarımı ve üretimi olan makineleri de iş hatlarında kullanmaktadır.

Kalitesine marka tescil ile başlayan firmamız bunu Tüv-Saar tarafından ISO 9001:2008 belgesi ile tescillemektedir. Sahip olduğumuz Çevre Yönetim Sistemi EN ISO 14001:2004 ve İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS 18001:2007 gibi belgelerimizde yaptığımız işe olan duyarlılığımızı göstermektedir.

“Ürettik, Üretiyoruz” ve “Genişletilmiş Hayallerle Genişletilmiş Metal” sloganlarımızla sizlere hizmet vermek mutluluğumuzdur.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteden ödün veremeden en uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

  • Adres : Gaziosmanpaşa Mahallesi 6.Cadde No:32 (OSB), 59500 Çerkezköy Tekirdağ Türkiye
  • Tel: +90 282 725 05 36
  • Fax: +90 282 725 35 28
  • Email: info@ceylanlarmetal.com
  • www.ceylanlarmetal.com