Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları A.Ş.

Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları A.Ş; inşaat ve mimari detay çözümlerinde uygulanan su yalıtımı, endüstriyel zemin kaplama ve koruyucu boya alanındaki her çeşit prepolimer ve nihai ürünlerin tasarımını ve üretimini Gebze/Türkiye üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

İnovatif, yüksek teknolojili araştırma ve geliştirmeye dayalı bir alt yapıya sahip olan firmamız, müşterilerine yüksek kalitede, uluslararası alanda sertifikalandırılmış ve geniş yelpazeli ürün ve hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Su yalıtımında ve zemin koruma sistemlerinde her zaman yeni teknolojiye dayanan ürünler tasarlamak ve üretmek, küresel pazarda saygın kabul edilen bir firma olmak, mükemmellik, yenilikçilik, yaratıcılık ve çözüm odaklılık ilkesiyle hareket etmek üzere hedeflerini belirlemiştir.

Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları A.Ş. modern tesislerinde; poliüretan su yalıtımı, endüstriyel zeminler, epoksi tamir harçları, poliüretan enjeksiyon ve astarlar üretilmektedir.

Clever Polimer ve Yapı Kimyasalları A.Ş. sahip olduğu değerler ile ulusal ve uluslararası alanda iş hacmini siz değerli iş ortaklarımız ile büyüterek en kısa sürede küresel arenada ‘Yalıtım Sektöründe En Çok Tercih Edilen Firma‘ olmayı hedeflemektedir.

  • Atatürk mh. Ekincioğlu Sok No:2 Ataşehir / İstanbul
  • Tel: 0216 456 65 85
  • Fax: 0216 456 65 86
  • info@cleverpolymers.com
  • www.cleverpolymers.com