CRS METAL A.Ş

ARS GROUP olarak, bünyemizde yer alan şirketlerimiz ile Türkiye’nin dünyaya açılan markaları olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.  Bu anlamda ARS PARK A.Ş, BRS PLASTİK A.Ş ve CRS METAL A.Ş ile hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Bizler ARS PARK A.Ş olarak 2006 yılı itibariyle çocuk oyun grupları, açık alan spor aletleri ve kent mobilyaları alanında hizmet vermekteyiz. Yüzde yüz yerli üretim anlayışıyla çalışmalarımız sürmekte ve sektörün lider firması olma yolunda ilerlemekteyiz.İşinde uzman üretim kadromuz, ileri teknoloji üretim hatlarımız ve hedefi müşteri memnuniyeti olan satış temsilcilerimiz ile 5.800 m2 kapalı, 10,000 m2 açık alanda hizmet sunmaktayız.

    

BRS PLASTİK AŞ. ise 2010 yılından bu yana, kaliteli hizmeti ve dürüst ticareti ile sektöründe kazanmış olduğu tecrübeyle “Endüstriyel” ve “Dekoratif Işıklı Ürünler” alanında faaliyet göstermektedir. Otomotivden savunma sanayine, tarım ekipmanlarından kent mobilyalarına, hayvancılık ekipmanlarından plastik polietilen su depolarına varıncaya kadar birçok alanda ve konuda uzman firma olarak hizmetlerine devam etmektedir. BRS PLASTİK A.Ş üretimlerini  3200 m2  kapalı alan 2500 m2 açık alan üzerinde gerçekleşmektedir.

 

2016 yılına geldiğimizde CRS Metal A.Ş ile birlikte, belirlediğimiz büyük hedeflere daha da yaklaşmış bulunuyoruz. CRS METAL A.Ş firması olarak makinalarımız en son teknolojinin getirdiği özelliklere sahip olup müşterilerimize daha iyi  hizmet verebilmek için hassasiyet ve kaliteyi ön planda tutmaktadır.CRS METAL A.Ş firmamızın 2000 m2 kapalı, 1800 m2 açıkalanı kapsayan üretim tesisi bulunmaktadır.

 

Kuruluşundan itibaren ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştirdiği yatırım ve modernizasyon çalışmalarıyla sürekli yenilenen, her türlü çelik konstrüksiyon ve teknolojik ekipmanın imalatını yapabilecek kapasitede olan firmamız kısa sürede kalite ve güvenin adresi olmayı başarmıştır.  Bunun yanı sıra ar-ge çalışmalarına paralel olarak teknolojik değişim ve gelişmelere uyum sağlayacak şekilde kurulmuş olan CRS METAL A.Ş, vizyon ve misyonuna uygun olarak etkinliklerini sürdürmeye devam etmektedir.  Kurmuş olduğumuz bilgili, deneyimli, müşteri ilişkilerinde başarılı kadromuzla, müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi verebilmek firmamızın en önemli hedefidir.

  • Büsan sanayi sitesi Gülistan Cad. No:62/A  Karatay – Konya / TÜRKİYE
  • Fax:0 332 502 01 03
  • Tel: 0 332 502 01 02 pbx
  • Tel: 0 530 143 36 66
  • E-mail: bilgi@crsmetal.com
  • Whatsapp: 0 530 143 36 66