ÇUKUROVA GAYRİMENKUL’DEN RAMAZAN MÜJDESİ

Çukurova Balkon’da 325 bin TL’ye yüzde 5 peşinat ve 10 yıl vade ile hemen teslim daire

 

İnşaat sektöründe 25 yıldır markalı konut projeleriyle öne çıkan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, GYODER, KONUTDER ve İNDER öncülüğünde başlatılan kampanyaya Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon projesi ile destek veriyor. Peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirime ek olarak sadece yüzde 5 peşinat ve 120 ay 0.98 faiz fırsatı ile konut sahibi olma imkanı sağlayan Çukurova Balkon, hemen teslim avantajı ile öne çıkıyor. Bayram ve Babalar Günü nedeniyle 18 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; 1+1 daireler 405 bin TL yerine 325 bin TL’den, 2+1 daireler 688 bin TL yerine 550 bin TL’den, 3+1 daireler ise 938 bin TL yerine 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu sayede örneğin 80 bin TL indirimle ve sadece 16.250 TL peşinat ödeyerek 10 yıl vade ile Çukurova Balkon’dan konut sahibi olmak mümkün.

 

SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul, Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) öncülüğünde başlatılan güç birliği kampanyasına İstanbul’un yeni cazibe merkezi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon ile destek veriyor. Peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirime ek olarak sadece yüzde 5 peşinat ve 120 ay 0.98 faiz fırsatıyla konut sahibi olma imkanı sunan Çukurova Balkon’un tarihi kampanyası, Ramazan ve Babalar Günü nedeniyle 18 Haziran’a kadar geçerli olacak.

 

Kampanya kapsamında 1+1 daireler 405 bin TL yerine 325 bin TL’den, 2+1 daireler 688 bin TL yerine 550 bin TL’den, 3+1 daireler ise 938 bin TL yerine 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Bu sayede indirim tutarları 1+1’lerde 80 bin TL, 2+1’lerde 138 bin TL ve 3+1’lerde 188 bin TL’den başlayan Çukurova Balkon’dan, sadece 16.250 TL peşinat ödeyerek 10 yıl vade ile konut sahibi olmak mümkün.

 

Yatırımcısına kazandıran proje

Hemen teslime hazır deniz, adalar ve orman manzarasına bakan balkonlu ve teraslı daireleriyle keyifli bir proje olan Çukurova Balkon, yatırımcısına da büyük avantaj sağlıyor. Çukurova Gayrimenkul, kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığıyla projeden konut alanlara kısa sürede uygun profilde kiracı buluyor. Böylelikle yatırım amaçlı konut alanlar kiracı bulmak için hiç uğraşmadan hızlı bir şekilde kazanç elde etmeye başlıyor.

 

Tümü balkonlu 78 farklı daire tipi

19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, daireler 65 ila 273 metrekare arasında değişiyor. Aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği projede, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde planlandı. Bu doğrultuda projede 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor. Ayrıca ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içinden seçim yapma şansı da bulunuyor. Projede her dairede en az bir balkon, bazı dairelerde iki ya da üç balkon ve 30 metrekareye ulaşan teraslar mevcut.

 

Hayatın merkezinde ferah bir yaşam

Kartal Adliye Sarayı, Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosu, yeni açılan Anatolium AVM ve İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde kolay ulaşım imkanı sağladığı gibi aynı zamanda şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, ormanın yanı başında oksijen deposu gibi bir bölgede eşsiz manzara sunuyor.

 

Yüzde 85 yeşil alan ve 750 metrekarelik kapalı sosyal tesis

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.