​Çukurova Gayrimenkul’den Üçü Bir Arada Tarihi Fırsat

Ramazan, Bayram ve Babalar Günü’nde Çukurova Balkon’da yüzde 20 indirime ek yüzde 5 peşinat ve 120 ay 0.98 faiz fırsatı ile hemen teslim konut

 

GYODER, KONUTDER ve İNDER’in konut alımını kolaylaştırmak için başlattığı güç birliği kampanyasına Çukurova Gayrimenkul de katıldı. Kampanyaya İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon ile destek veren Çukurova Gayrimenkul, Ramazan ayı ve bayramı boyunca ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürürken Babalar Günü’nde de babalara çifte bayram fırsatı sunuyor. 18 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirime ek olarak sadece yüzde 5 peşinat ve 120 ay 0.98 faiz fırsatı ile konut sahibi olma imkanı sağlayan Çukurova Balkon, hemen teslim avantajı ile öne çıkıyor. Çukurova Gayrimenkul, kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığıyla projeden yatırım amacıyla konut alanlara kısa sürede uygun profilde kiracı da buluyor.

 

Çukurova Gayrimenkul, Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) tarafından konut sektörüne hareket kazandırmak amacıyla başlatılan güç birliği kampanyasına, İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon ile destek veriyor. Gayrimenkul alımını kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirilen kampanya çerçevesinde; peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirimin yanı sıra sadece yüzde 5 peşinat ve 120 ay 0.98 faiz fırsatı ile konut sahibi olma imkanı sunuluyor. Deniz, adalar ve orman manzaralı balkon ve terasları ile dikkat çeken Çukurova Balkon, hemen teslim bir proje olması nedeniyle oturum ve yatırım amacıyla konut almak isteyenler için büyük avantaj sağlıyor. Çukurova Gayrimenkul’ün, Ramazan ayı ve bayrama ek olarak Babalar Günü’nde de geçerli olacak kampanyası 18 Haziran’da son bulacak.

 

Hemen teslim kira garantili daireler

Çukurova Gayrimenkul, kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığıyla projeden yatırım amacıyla konut alanlara kısa sürede uygun profilde kiracı da buluyor. Böylelikle yatırım amaçlı konut alanlar kiracı bulmak için hiç uğraşmadan hızlı bir şekilde kazanç elde etmeye başlıyor.

 

78 farklı daire tipi

19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, daireler 65 ila 273 metrekare arasında değişiyor. Aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği projede, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde planlandı. Bu doğrultuda projede 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor. Ayrıca ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içinden seçim yapma şansı da bulunuyor.

 

Adalar ve orman manzaralı balkonlar ve 30 metrekare teras

Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosuna ve yeni açılan Anatolium AVM ve İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor. Deniz, adalar ve orman manzarasıyla dikkat çeken Çukurova Balkon’da her dairede en az bir balkon, bazı dairelerde iki ya da üç balkon ve 30 metrekareye ulaşan teraslar bulunuyor.

 

Geniş yeşil alanlar ve 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.