Dekoman Dekoratif Mantolama Sistemleri Ltd. Şti.

Dekoman olarak 2010 yılından bu yana inşaat sektörüne hizmet veriyoruz. 2014 yılı itibari ile dekoratif mantolama sistemleri ve dış cephe dekorasyon ürünleri konusunda sektörün başarılı ve yenilikçi kuruluşları arasında yerimizi aldık. Sektördeki sövecianlayışını değiştirerek dekoratif mantolama sistemleri ve dekorasyon ürünleri konusunda öncü firmalar arasına girdik.

İnşaat sektörüne dış ve iç cephelerde sunduğumuz dekoratif mantolama sistemleri ve dekorasyon ürünleri, EPS ve sıvanın bir araya getirilerek uygulamacılar için daha az işgücü, bina sahipleri için daha fazla yalıtım ve estetik görünüm sunmuştur. Yaptığımız Ar-Ge çalışmalarıyla müşterilerimize zamanında, kaliteli ve farklı ürünler sunuyoruz.

Ar-Ge çalışmalarımız sonucu Türkiye’de ve Dünya’da ısı yalıtımı konusunda yalıtım ve estetiği bir araya getiren en iyi ürünleri geliştirmekteyiz.

Çevreye uyumlu, estetik açıdan mükemmel ve ürün kalitesi olarak kusursuz yapılar inşa etmekteyiz.

Vizyonumuz
Dekoman olarak amacımız ülke ekonomisi için katma değeri yüksek işler yapmak ve yaşam alanlarını estetik ve mimari açıdan çağdaş seviyelere ulaştırmak.

Misyonumuz
Sürekli olarak devam ettiğimiz Ar-Ge çalışmalarımızla birçok alanda fonksiyonel, yenilikçi, estetik ve kaliteli ürünler üreterek, kendi gelişimimizin yanında inşaat sektörünün de gelişmesine katkı sağlamak.

  • Barış Mah. Güney Yan Yolu Cad. No:338 Gebze, Kocaeli, Türkiye
  • +90 262 646 46 58
  • info@dekoman.com.tr
  • www.dekoman.com.tr