Dekon Luna’da Avantajlı Satışlarda Son Günler

Dekon İnşaat’ın Finans Merkezi’nin yanında yükselen yeni projesi Dekon Luna’da avantajlı ön satışlarda son günler yaşanıyor. Lansman öncesi fiyatlarıyla hem yatırım yapmak isteyenlere, hem de daha uygun fiyatlarla konforlu dairelerde oturmak isteyenlere hitap eden Dekon Luna’da kaçırılmayacak fırsatlar 15 Ekim’de son buluyor.

İstanbul Finans Merkezi’nin yanında, tek bina olarak yükselecek olan yeni proje Dekon Luna, konfordan vazgeçmeden daha sade bir yaşam arayan yeni evli ya da tek çocuklu çiftlerle genç profesyonellere hitap ediyor. Zemin + 14 kat ve 90 daireden oluşan ve bir rezidansın gerektirdiği tüm konforu sunan Dekon Luna’da açık havuz, kapalı otopark ve balkonlu daire opsiyonu bulunuyor. 1+1 ve 2+1 olarak sunulan yeni projede, daire büyüklükleri 51 ile 116 metrekare arasında değişiyor.

İki Yıl İçerisine Yüzde 40 Prim Yapacak

Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen çalışmalara göre, Dekon Luna’nın da içerisinde bulunduğu bölgenin fiyatlarının iki yıl içerisinde yüzde 40 prim yapacak. Erişilebilir fiyatlarla satışa sunulan Dekon Luna, 15 Ekim’e kadar, 15 bin 500 TL’den başlayan peşinatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca, yüzde 10+5 peşinat indirimi gerçekleştiriliyor.

Bu projeyle ilgili tüm iletişim Dekon Senkron Satış Ofisi’nden yürütülüyor. Dekon İnşaat’ın yeni projesi ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler (0216) 364 00 12 no’lu telefondan ulaşabiliyor.