Dekorawall, mutfak ve banyoları baştan yaratıyor

Dekorawall duvar panelleri, 2018 yılında mutfak ve banyo dekorasyonuna damgasını vurma iddiasını taşıyor. Doğal taş ve tuğla desenlerini birbirinden farklı zengin tasarımlarla müşteri beğenisine sunan Dekorawall, üç boyutlu şık görünümü ile banyo ve mutfakları yeni baştan yaratıyor.

Mutfak ve banyo dekorasyonunda yeni teknoloji ürünü olarak öne çıkan Dekorawall duvar panelleri, dekoratif görünümün yanı sıra sağlıklı ve hijyenik olmasıyla da fark yaratıyor. Renk, desen ve tasarım çeşitliliğiyle dikkat çeken Dekorawall, trend yaratmaya başlayan bir ürün olarak öne çıkıyor. Mutfak ve banyolarında yenilik arayanlar için uygun bir seçenek sunan Dekorawall, dekore edildiği mekanlara üç boyutlu bir derinlik katıyor, doğal bir görünüm kazandırıyor.

Doğadan esintiler

Doğal taş ve tuğla desenlerinden oluşan birbirinden farklı tasarımları mutfak ve banyolara taşıyan Dekorawall, doğanın çizgilerini dekorasyona taşıyor. Panelleri yerleştirmek ise ustalık gerektirmiyor. Kolaylıkla şekillendirilebilen Dekorawall, kıvrımlı alanlara da uygulanabiliyor, bulunduğu mekanlara şıklık ve tasarım zenginliği katıyor.

Sağlıklı ve antibakteriyel

Dekorawall, kolay temizlenebilir, antibakteriyel, kokusuz ve su geçirmez bir ürün olarak da mutfak ve banyolar için uygun bir seçenek. Küf üretmeyen ve toksik madde içermeyen Dekorawall, zamanla yapışkan ve izolasyon özelliğini de kaybetmiyor. Esnek bir ürün olması nedeniyle darbelere karşı da dayanıklı olan Dekorawall, darbeleri yüzde 100 absorbe ediyor.

Dekorawall 1x50x100 santimetre boyutlarında, 10’lu paket ve 32’li paket, beyaz, sarı taş, tuğla rengi ve gri taş rengi seçenekleriyle satışa sunuluyor. Nihai tüketiciler için karma renk paketi seçeneği de oluşturuluyor.