Deniz Yalıtım ve Konut Sist. San. Ve Tic. Ltd.Şti.

1998 yılından itibaren ısı yalıtımı ve yapı kimyasalları konusunda edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeler doğrultusunda 2008 yılında Deniz Yalıtım ve Konut Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti‘ni kurarak 2009 yılında EPS üretimine başlamıştır. Firmamız en son teknolojiye sahip makineleri ve uzman kadrosu ile EPS (Expanded Polistiren Sert Köpük) üretimi yapmaktadır. 9.000 ton/yıl EPS hammadde işleme kapasitesine sahip olup, 450.000 m³ EPS Blok135.000 m³ Enjeksiyon ürünü üretmektedir. 2012 yılında ise DENİZKİM, FORCECHEM ve TURQCHEM markaları ile Yapı kimyasalları üretmek amacıyla 360.000 ton/yıl kapasiteli tesis yatırımına girmiştir ve 98 çeşit yapı kimyasalı ürünü mevcuttur. Üretim Tesisimiz Çorum Organize Sanayi Bölgesinde 19.000m² açık, 6.000m² kapalı alana sahiptir. Firmamız EPS ve Yapı Kimyasalları konusunda insanların her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilecek, doğaya ve insana zarar vermeyen çevre dostu ürünler üretmektedir.

Ürün gamımızı başlıca; ısı yalıtım sistem paketi, yapıştırıcılar, derz dolgular, su izolasyon malzemeleri, sıvalar, tamir harçları, yüzey hazırlık malzemeleri, yüzey sertleştiriciler, beton kür malzemeleri, astarlar, katkı malzemeleri, ısı yalıtım levhaları, dekoratif dış cephe kaplama ürünleri, airpop dolgular, kartonpiyerler ve tavan kaplamalar oluşturmaktadır. Deniz Yalıtım firması iZODER’e üye olmasının yanı sıra ürünleri için CE, TSE belgelerine ve GOST sertifikalarına sahiptir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Isı yalıtım sektöründe edinmiş olduğumuz bilgi, tecrübe ve kullandığımız en son teknolojiler ile müşteri memnuniyetini ve çevre etkilerini dikkate alarak en iyi ve en yüksek kalitedeki üretimi gerçekleştirmektir. Ürün kalitemizi en yüksek seviyeye çıkaracak teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak, dünya standartlarına uygun hammadde, makine teçhizatlar ve gelişen son teknolojiyi kullanarak seri üretim ile inşaat sektörüne yön verecek ürünler geliştirebilmek, enerji tasarruf bilincini yayarak bina yalıtımında doğru, çözümler sunmaktır.

 

  • Adres: Cengiz Topel Cad. No:108 ÇORUM
  • Tel-Faks: (0364) 225 58 23
  • http://www.denizyalitim.com.tr