DHALİFT ASANSÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

DHALIFT Şirketi 2009 yılında 10 yılı aşkın tecrübeli bir ekiple kurulmuştur. Kontrol paneli (Pano) üretimi ile başlayan ilk aktivite, kabinlerin (traksiyon setleri), otomatik kapı ve diğer ekipmanların imalatı ile genişletilmiştir. DHALIFT, ilerici ancak maliyet etkin asansörler üretmede uzun bir yol kat etmiştir. Günümüzde 2000 m2 fabrikasında, 50 çalışanı ile, çeşitlenen müşteri taleplerini karşılayabilecek yeni bir yapı haline gelmiştir. Güç, sağlamlık ve çok yönlü uzmanlık ilkelerine dayalı, en hızlı büyüyen şirketlerden biri olmaktan gurur duymaktayız.

Üretim;

Asgari bakım ile güvenilir ve uzun ömürlü asansörlerde yüksek kaliteli komple paket olarak asansör çeşitleri üretmekteyiz. Ayrıca geniş bir yelpazede asansör yedek parçaları, aksesuarları ve ekipmanları sunuyoruz. İmalat, proje tasarımı, Ar-Ge, modernizasyon ve teknik servis konularında uzmanlığımız her geçen gün artmaktadır. Özel projelerinizi karşılamak için, size özel projelendirmeler yapmaktayız. Amacımız, sipariş ve tasarım sürecini olabildiğince basit hale getirmek ve nihai ürün ile tüm beklentileri aşmaktır.

Ürettiğimiz Ana Asansör Tipleri;

1- Yolcu Asansörleri

2- Ev / Villa Asansörleri

3- Yük Asansörleri

4- Hidrolik Asansörler

5- Panoramik Asansörler

6- Hastane / Sedye Asansörleri

7- Dubleks asansörler

8- Makina Odası (MR) Asansörler

9-Makine Odasız (MRL) Asansörler

Neden bizi seçmelisiniz

Dürüstlüğümüz, müşterilerimizin sadakati ve memnuniyeti ile kanıtlanmaktadır. Kalifiyeli teknik ekibimiz ve güleryüzlü idari personel ekibimizle birlikte, dikey kaldırma ihtiyaçlarınıza karşı hem kişisel hem de profesyonel bir yaklaşım sunmaktayız.

DHALIFT ISO 9001 Sertifikalı bir firmadır. CE belgemiz var.  Ayrıca Tasarım, Üretim, Kalite ve güvenlik standartları ile EN81 e uygun üretim yapmaktadır.

DHALIFT sadece yerel pazarda başarılı işler yapmakla kalmıyor aynı zamanda birçok ülkede aktif rol oynamaktadır. Özellikle Orta Doğu, Afrika ve Asya bölgelerinde 15’den fazla ülkeye düzenli olarak ihracat yapmaktayız. Zamanla ihracat ağımızı daha da genişletmeyi hedefliyoruz.

DHALIFT Asansör olarak, Müşterilerimizin her biri ile birlikte sürdürmek için çaba gösterdiğimiz dürüst, açık, profesyonel işbirliğini tecrübe etmenizi öneriyoruz.

Adres: FEVZI ÇAKMAK MAH. BÜSAN O.S.B. 10647. SK NO: 20/1 Selçuklu/KONYA

Telefon : +90 332 249 67 67
Faks :  +90 332 249 57 67
satis@dhalift.com
www.dhalift.com