Dikkat dağıtmayan genç odası “Multimo Divan Bunk Table”

Dekorayonda genç odakları için yapılan yanlış seçimler, çocuğun okuldaki başarısından ruhsal gelişimine kadar birçok konuda etken oluyor. Odada açıkta yatak olması, çocukların konsantrasyonunu bozuyor ve uykuyu çağrıştırıyor. Odada çalışma masasının olmaması, dağınık gibi nedenler ise odaklanma sorunu yaratıyor.

Bu sorunları ortadan kaldırmak için Multimo Divan Bunk Table’i geliştiren ve 30 yıllık tecrübesi ile üreten Gaysan Mobilya, bir genç odası için gerekli tüm fonksiyonları bir arada sunuyor. Uyku zamanları dışında yatakların açık durmamasını, mobilyanın sadece masa ve dolap olarak kullanmaya devam edilmesini sağlayan Multimo Divan Bunk Table, istendiği zaman iki farklı tek kişilik yatağa dönüşüyor.

Barındırdığı gizli ikinci yatak ile gençlerin rahatlıkla arkadaşlarını misafir etmesine de olanak sunan ürün yatağa çevirmek istendiğinde, masanın üzerinde duran eşyaların kaldırılması da gerekmiyor.

Türkiye’nin ilk ve tek hareketli mobilya üreticisi Gaysan’ın 30 yıllık tecrübesi ve Ar-Ge çalışmaları ile ürettiği, Multimo çatısı altında tüketicisi ile buluşan fonksiyonel mobilyalar, “Hayata Yer Aç!” sloganı ile küçük yaşam alanlarına fonksiyonellik katıp, maksimum alan tasarrufu sunuyor.