Efendioğlu Mermer Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Efendioğlu Mermer faaliyetine ilk olarak 1967 yılında Trabzon’da,  bölgedeki mermer atölye ve üreticilerine malzeme tedariği sağlamak amacıyla kurulmuştur. Zaman içerisinde gelişim göstererek büyüyen Efendioğlu, önce 1973 yılında İstanbul’a, ardından 1990 yılında Orhangazi/Bursa’da bulunan, günümüzde faaliyetine devam eden fabrikasına taşınmıştır.
Efendioğlu Mermer, yurt içi satışlarında ülkenin dört bir yanına malzeme tedariki sağlarken, yurt dışındaki satışlarını ise; ABD, Rusya, Meksika, Arjantin, Şili, Çin, Japonya gibi dünyanın dört bir yanında 5 kıtada bulunan 50’den fazla ülkeye yapmaktadır.
Türkiye’de öncü mermer firmalarından biri olan Efendioğlu Mermermermere hak ettiği değeri vererek işlemeyi kendine ilke edinmiş ve bu amaçla kurduğu fabrikasında, alanındaki en iyi ve en son teknoloji makineler ve deneyimli personeli ile üretimini devam ettirmektedir.
Sürekli kendini yenileyerek üretimine devam eden Efendioğlu, en kaliteli üretim ve hizmeti çevreye duyarlı bir şekilde 200’e yakın personeli ile sağlamaya çalışmaktadır.
Efendioğlu, kaliteli üretim ve hizmet için harcadığı çaba karşılığında dünya çapındaki bir çok prestijli otel, devlet binası, alışveriş merkezi gibi önemli projede yer almış ve bu projeleri başarılı bir şekilde sonlandırmıştır.
Bulunduğu konumu sağlamlaştırmak ve daha da ileriye taşımak isteyen Efendioğlu, mevcut ocak ve fabrika yatırımlarına yenilerini ekleyip büyümeyi sürdürmenin yanında; iş sağlığı ve güvenliği, doğaya saygı, sürdürülebilirlik gibi kavramların üzerinde yoğunlaşarak geleceğin firması olmak adına yoğun bir şekilde çalışmaktadır.
Açmalar Mevkii Gedelek Köyü Efendioğlu Mermer A.Ş. 16800 Orhangazi / Bursa
Telefon:+90 224 586 00 05
Faks:+90 224 586 00 07
E-POSTA:  satis@efendioglu.com.tr
export@efendioglu.com.tr
block@efendioglu.com.tr
www.efendioglu.com.tr