Ege Seramik Vintage Konsepti ile Tanıştınız Mı?

Küçük ebatlı seramik ürünlerin yükselişi hız kesmeden devam ediyor! Artık dinamik ve canlı, ama bir o kadar da şık mekanlar yaratmak isteyenlerin yeni gözdesi tüm ebatlarla kullanım olanağı sağlayan Ege Seramik Vintage Konseptli ürün serileri.

 

Sırlı granit yapısı ile hem iç hem de dış mekanlarda kullanım olanağı sağlayan bu seriler, 20×20 cm ebatları ile küçükten büyüğe tüm alanlara kolaylıkla döşenebiliyor. Nostaljik ve özgün desenleri ile her yere uygulanabilen bu serilerle trendleri yakalamak artık çok kolay. Tek döşenebilmesinin yanı sıra farklı ebat ve konseptlerdeki ürünlerle de kombinlenebilen Vintage Konseptli seriler, farklı ürün gruplarını birlikte kullanarak kişiye özel mekanlar yaratmaya olanak sağlıyor.

 

Ahşap, homojen, mermer ve beton konseptli diğer Ege Seramik ürünleri ile rahatlıkla kombin yapılabilen bu seriler balkondan mutfağa tüm yaşam alanlarında benzersiz olmanın yeni anahtarı. Nostaljik, dinamik ve en önemlisi benzersiz alanlar yaratmak istiyorsanız sizde Ege Seramik Vintage konsepti ile vakit kaybetmeden tanışın!