EGE YILDIZ Plas. Paz. Tic. ve San. A.Ş.

VİZYON

Değişen dünya koşullarına uyum sağlayacak şekilde sürekli gelişerek, plastik sektöründe ulusal ve uluslararası pazarda lider kuruluşlardan birisi olmak.

Hedeflerimize ulaşmamızın, ürün ve hizmet kalitemizin en büyük teminatının çalışanlarımız olduğunun farkındayız. Bu nedenle, en iyi insan gücünü istihdam etmek birincil hedefimiz.

Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmanın, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanıyoruz. Çalışanlarımıza değer katmak için mesleki eğitim ve gelişime olanak tanıyor, başarıyı ödüllendiriyoruz.

Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime; kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahibiz.

MİSYON

Şirketimizin sektördeki güvenilirliğinin ve ulusal ve uluslararası pazarda rekabet edebilirliğinin devamını sağlamak için; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin de ötesine giderek, ilklere imza atacak ürün ve hizmetleri sürekli gelişmeye açık bir kalite anlayışı ile üretmek.

Faaliyet alanlarımızın merkezinde müşterimiz var. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, uzun vadeli bir ilişki oluşturmak temelinde şekillendiriyoruz.

Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterimize değer yaratırken, ilişkilerimizi de güvenilirlik ve çözüm ortaklığı üzerine kuruyoruz. Değişen gereksinimleri önceden görüp, proaktif bir yaklaşımla hızla çözüm üretmeye çalışıyoruz.

  • 10003 Sokak No:6 Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Çiğli-İzmir
  • info@egeplast.com.tr
  • info@egeyildiz.com.tr
  • +90 (232) 376 86 31
  • www.egeyildiz.com.tr