Eminevim, 132 aileye tapularını teslim etti

Her ay farklı illerde tapu teslim töreni düzenleyen Eminevim, Konya’da gerçekleştirdiği törende 132 aileye tapularını teslim etti. Düzenlenen programa; Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, Eminevim Genel Müdürü Tuba Üstün, Eminevim Konya Bölge Müdürü Arif Yılmaz, Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri, bölge yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Elbirliği sistemiyle vatandaşları faize bulaştırmadan istediği yerden ev sahibi yapan Eminevim, çeyrek asrı aşan tecrübesiyle hizmetlerini sürdürüyor. Yurdun dört bir yanında düşük taksitlerle ev sahibi olma hayali kuran yüzbinlerce vatandaşa ulaşan şirket, yılın ilk ayında Konyalıların tapu heyecanına ortak oldu. Organizasyona yaklaşık bin davetlinin yanı sıra Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri ve bölge yöneticileri katıldı. Programda 132 aileye tapuları toplu halde teslim edildi.

“Konya bizim için başka”

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, 27 yıldır hizmet verdiklerini belirterek, “Konya bizim için başka bölge. Konya ikinciliğe, üçüncülüğe oynayan bir bölgemiz” dedi.

Üstün “Eminevim, Türkiye’de yüz binlerce insanı ev ve otomobil sahibi yapmıştır. Sistem bir dayanışma ve gönül birliğinden oluşmuştur. İnsanlar faiz ödemeden maliyeti düşük bir şekilde ev ve otomobil sahibi oluyor. Son 10 yıldır konut teslimatımız var. Türkiye genelinde 76 bin otomobil, 36 bin konut vermek suretiyle Eminevim hizmetini Türkiye’nin tamamına sunduk ama Konya bizim için başka bölge. Konya ikinciliğe, üçüncülüğe oynayan bir bölgemiz. Konya’da bu akşam bin kişilik bir yemekle bizden ev otomobil alan müşterilerimizle ve bizi yakından tanımak isteyenleri davet ettik. Ev alma sırası gelen müşterilerimizin mutluluğunu hep birlikte yaşayıp hissedebilmek için böyle törenler düzenleyerek tapularını teslim ediyoruz. Türkiye genelindeki şubelerimizle alt ve orta gelir seviyesinde ki insanlarımızın ev sahibi olmasına fırsat veriyoruz” şeklinde konuştu.

“Özümüzdeki duygu”

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Üstün de, “Yüz binden fazla ailemizin mutluluğuna ortak olduk. Kimisi otomobiline kavuştu, kimisi evine. Ama hepsinin ortak bir yanı vardı o da mutlulukları. Bu zamana kadar hep hayalini kurdukları otomobillerine ve evlerine elbirliği sistemimiz ile kavuştular. Mutluluklara vesile olmak, güzelliklere imkân sağlamak, duygusal anlamda bizlere; tarifi sözlere dökülemeyecek kıvanç yaşatmakta.

Edirne’den Ardahan’a, Türkiye’nin hemen her yerinde tapu teslim törenlerimiz devam ediyor. Bu da insanımızın bize olan güveni, inancı sayesinde oluyor. Özümüzdeki yardımlaşma duygusunu harekete geçirerek insanımızın birbirlerine verdiği destekle her geçen gün hedeflerimizin üzerine koyarak devam ediyoruz” dedi.

Sefa Üstün, Emin Şirketler Grubu olarak gerçekleştirdikleri teslimat rakamlarını da duyurarak, “2017 yılında toplam konut teslimat sayımız 9 bin 252 adet iken yine geçtiğimiz seneki oto teslimat sayımız ise 7 bin 429 adettir. Bu sene içerisinde bu sayılarımızı aşıp, yeni hedeflerimize ulaşacağımızdan ve insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

Sefa Üstün ayrıca verdiği bilgilerde ise, 36 bin 424 konut teslimi, 76 bin 689 oto teslimi ile toplamda 113 bin 113 teslimat gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

“Helal yoldan”

Toplumun her kesimden insan, her bütçeye uygun koşulda otomobil sahibi olma imkanı ve fırsatına sahip olduğunu ifade eden Eminevim Türkiye Satış Müdürü Sezai Gök de, “Yönetim Kurulu Başkanımız Emin Üstün Bey’in yaklaşık 15 yıl önce Eminevim sistemini kurması ile banka kapılarına savrulan milletimiz böylelikle ev hayalini hem gerçekleştirme imkanı en önemlisi ise de helal yoldan ev sahibi olma imkanı sağlamış oldu” diye konuştu.

“Samimi niyetleri olan”

Eminevim Genel Müdürü Tuba Üstün ise, insanların birbirlerine destek olarak tüm zorlukları aşabileceğinin altını çizdi. Üstün, “Bizler büyüklerimizden her zaman insanlığın birbirine yardım etmesi gerektiğini duyduk. Bizler her zaman, olanın olmayana vermesi gerektiğini, insanların birbirlerine destek olarak tüm zorlukları aşabileceğini ve birlikten kuvvet doğacağını duyduk.

Mayasında böyle samimi niyetleri ve halis amaçları olan şirketimiz, dimdik ayakta tutabilmek, geleceğe daha emin taşıyabilmek ve bizden sonraki nesillere layığıyla teslim edebilmek için, köklerimizden gelen samimi ruhumuzu kaybetmeden, şirketimizdeki kuruluşundaki duayı unutmadan, bugün Türkiye’nin bir çok yerinde bulunan 101 şubemizle hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.