Emlak Konut Ispartakule Evleri’nde Filli Boya Expert tercih edildi

Emlak Konut GYO’nun Beylikdüzü Ispartakule bölgesindeki yeni projesinin dış cephe ısı yalıtımı; iyi bir ısı konforu ve dayanıklılık sağlanması amacı ile Filli Boya’nın kalitesi, tecrübesi ve güvencesiyle inşaat projeleri için özel olarak üretilen Expert Taşyünü ürünleriyle yapılacak.

Filli Boya ve Emlak Konut´un profesyonelliğini birleştirdiği projede, konut sahipleri doğalgaz faturalarında ayda 400 TL´ye varan tasarruf sağlayabilecekler. Kış mevsiminde soğuk havalarla birlikte yükselecek doğalgaz faturalarının önüne geçmenin ancak iyi bir ısı yalıtım sayesinde olacağı bilinciyle hareket eden Fiili Boya Expert, binaların ömrü boyunca yüksek enerji tasarrufu sağlamasına olanak sunuyor.

Toplam bin 849 adet konut ile 33 adet ticari üniteyi bünyesinde barındıran Ispartakule Emlak Konutları projesinde tercih edilen Expert Taşyünü Isı Yalıtım Sistemi TS EN 13500 Mineral Yün Esaslı Harici Kompozit Isı Yalıtım Sistemleri (ETICS) standardına sahip olarak kalitesini ispatlamış bir ısı yalıtım sistemi özelliğine sahip. CE ve TSE belgelerine sahip 6 santimetre Expert Taşyünü Isı Yalıtım Levhaları’nın kullanılan projenin, mimari detaylar ile bölgenin iklim şartları göz önünde bulundurularak son kat uygulaması, dış hava şartlarına dayanıklı, nefes alabilen, su geçirmeyen ve kolay uygulanan Filli Boya Amphisilan Dış Cephe Boyası ile renklendirilecek.