En Başarılı Temalı Konut Projesi Ödüllendiriliyor

Günden güne farklılık gösteren inşaat sektörü artık çoğunlukla konsept projelere yönelmeye başladı. Sosyal alanlar, peyzaj düzenlemeleri, çocuk oyun alanları, parklar, tematik alanlar vb zenginlikleri ile yapılan inşaat projelerine ilgi her geçen gün artıyor. Sektördeki bu hareketlenme ile birlikte eğlence sektörüne 5 yıldır yön veren “Shining Star Awards’ 18 Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödülleri”de bu konut projelerini ödüllendiriyor. Yapısında özel aktivite alanları, spor üniteleri, dinlenme alanları, eğlence tesisleri veya üniteleri vb. bulunduran toplu konut projeleri Shining Star Awards” da “En Başarılı Temalı Konut Projesi” kategorisinde ödüllendirilecek. ATRAX – 6. Uluslararası Eğlence-Park-Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ile EVENT PRO – Etkinlik Hizmet ve Teknolojileri Fuarı fuarları kapsamında gerçekleşecek olan yarışmada son başvuru tarihi 15 Aralık 2017 Cuma günü. 

İnşaat Projelerinin sosyal alanlar, peyzaj düzenlemeleri, çocuk oyun alanları, parklar, tematik alanları için gereken tüm ekipman ve hizmetleri içeren ATRAX ile bu alanlarda gerçekleştirilen etkinlikleri farklılaştıran ve etkinliğe dair tüm ürün-hizmetleri sunan EVENT PRO kapsamında organize edilen “Shining Star Awards’ 18- Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödülleri” bu yıl 5. kez gerçekleşecek.

Türkiye eğlence ve rekreasyon sektöründe ilk ve tek olan yarışma; eğlence temalı tesisler, parklar, belediye parkları, otel ve AVM eğlence alanları, müze ve ören yerleri, hayvanat bahçeleri, su parkları, lunapark, paintball, sinema, go-kart, bowling, akvaryum tesislerini, etkinlik firmalarını-mekanlarını-organizatörlerini, kurumsal firmaları, üniversiteleri, sektör firmalarının ürünlerini ve yatırımcılarını, aynı zamanda belediye, otel, AVM, toplu konut ve diğer kapalı/açık eğlence alanı için tasarlanmış uygulanmaya başlanmış ya da henüz uygulanmamış; bünyesinde eğlence, aktivite ve spor alanları, bilim-kültür parkları, özel aktivite ve dinlenme alanları, rekreasyon alanları vb. bulunduran yeni projeleri ve ATRAX ile EVENT PRO Fuarları katılımcılarını kapsamaktadır. Tüm başvurular www.eglenceodulleri.com adresinden online olarak yapılmaktadır.

En Başarılılar Seçilecek

Her yıl ATRAX fuarı, eğlenceli aktivitelerin yanı sıra 5. kez düzenlenecek olan “Shining Star Awards“ yarışması ile eğlence sektöründe fark yaratıyor. ATRAX fuarı ile birlikte eş zamanlı düzenlenecek olan EVENT PRO fuarı da Shining Star Awards fuarının heyecanını ikiye katlıyor. İki fuarın sektörlerini de kapsayan yarışma bu yıl iki kategoride düzenlenecek. ATRAX fuarı kapsamında, “Eğlencenin Yıldızları“ başlığı altında ‘En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi’, ‘En Başarılı Belediye Parkı’, ‘En Başarılı Müze ve Ören Yeri’, ‘En Başarılı Temalı Konut Projesi’, ‘En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi’, ‘En Başarılı AVM Eğlence Alanı’, ‘En Başarılı Su Parkı’, ‘En Başarılı Yeni Ürün’, ‘Yılın Girişimcisi’ ve ‘Yıldızlı Proje’ konularıyla yarışma gerçekleşecek. EVENT PRO kapsamında ise “Etkinliğin Yıldızları“ başlığı altında ‘En Başarılı Festival’, ‘En Başarılı Kurumsal Etkinlik’, ‘En Başarılı Sportif Etkinlik’, ‘En Başarılı AVM Etkinliği’, ‘En Başarılı Kampüs Etkinliği’, ‘En Başarılı Etkinlik Alanı’ konuları ele alınarak yarışma gerçekleşmiş olacak.