Eston Şehir Koru’da lansmana özel fırsat: Yüzde 5 peşin ve 5 bin 500 TL taksit

Eston Şehir Koru, lansmana özel fırsatlar ve kişiye özel ödeme seçenekleriyle güçlü bir kampanyaya başladı. Kampanyayla, Eston Şehir Koru’da yüzde 5 peşinat ve 5 bin 500 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün. Yüzde 50 banka kredisi kullanılıp yüzde 45 ara ödeme yapıldığında geçerli olacak yeni kampanyayla doğayla iç içe bir yaşamın kapısı açılacak.

Eston Şehir Koru, nefes aldıran meydanları, koruları, açık hava sineması, amfi tiyatrosu, meyve bahçeleri, göleti ve özel evcil hayvan parkı gibi eşsiz imkanlarıyla özel bir proje. Eston Şehir Koru projesinde, ağırlıklı olarak Villa, Katlı Villa, beş katlı Koru Konakları ve 7-8 katlı Koru Evleri’yle toplam bin 90 konut ve 31 ticari birim inşa edilecek.

Katlanarak artan kazançlı yatırım

Eston Şehir Koru, seçkin, çalışan ve eğitimli nüfusun yoğun olduğu Bahçeşehir’de, geleceğe yatırım yapma şansı sunuyor. Avrupa Şehircilik Ödülü’ne sahip ve yüksek prim potansiyelinin yanı sıra ticari imkânlarıyla da dikkat çeken projede yapılacak yatırım her gün katlanarak değer kazanacak. 2019’un ikinci yarısında tamamlanması planlanan proje 2+1’den başlayarak 5,5+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede konut tipleri 5 bin 500 TL metrekare fiyatıyla satışa sunuldu. En küçük daire 126 metrekare ve 640 bin TL’den satılacak. Bahçeli evlerin fiyatı 900 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.

4 bin kişilik kasaba

1090 Konut

31 Ticari ünite

90 dönüm Yeşil alan

215 dönüm Toplam yaşam alanı

25 dönüm Aktivite & Oyun Alanı

3 bin metrekare Spor Sağlık ve Güzellik Merkezi

7 bin metrekare Ticaret alan