EVİMETAL

EVİMETAL, 1967 yılından günümüze kadar, paslanmaz çelik kalıp ve tasarımları yapmakta, son 10 yıldır ise dekoratif ve teknik profil, duş kanalı, süzgeç, radyatör, havlupan, bahçe mobilyaları üretmekte olup, inox yapı ürünleri sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir.
İyi organize edilmiş kalifiye üretim gücünün avantajlarına paralel olarak, ulusal yarışmalarda ödüllere sahip tasarım grubu, kendini adamış yetkin satış gücü ve referanslarının Evimetal’in başarısında büyük payı vardır.

Ürünün kalitesi 1.sınıf 304 kalite paslanmaz çeliğin sertifikalı güvencesi altındadır. Ayrıca modern teknolojinin kullanımı, entegre üretim tesisi, üretim süreci ile ürün işlevselliğine yönelik Ar-Ge çalışmaları, ISO 9001-2008 Sistem Kalite Sertifikası, CE standartlarına uygun ürünleri ve çevre duyarlılığı bu firmanın kalite anlayışını yansıtmaktadır. Evimetal, tasarıma önem verdiği kadar sektöründeki uluslararası gelişmelerinde yakın takipçisidir. 100 farklı modelden geliştirilen 9 değişik renk ve yüzey ile, 2400’den fazla ürün, kullanıcıların en karmaşık ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklere sahiptir. Aynı zamanda bireysel çözümler üretmek de mümkündür. Türkiye’deki pazar payı ve itibarı, Evimetal’i yutdışına açılmaya itmiş ve bu hedefe doğru motive etmiştir. Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, İngiltere, ABD, Rusya federsyonu, Kosova, Romanya, Türk Cumhuriyetleri, İran, Suudi Arabistan, BAE ve hatta bazı Afrika ülkeleri Evimetal’in hedeflediği pazarlardır.

Evimetal bu stratejik karar doğrultusunda yapı sektörü, bayi ve distribütörlerine geniş, dinamik, uluslararası standartlarda ürün yelpazesini tam zamanında, en iyi ürünü en uygun fiyat ve şartlarda temin etme sorumluluğunu koşulsuz üstlenmiştır.

Bu hedef doğrultusunda Hadımköy’deki yeni fabrika yatırımını 2012 yılında tamamlayarak tam entegre bir tesis olarak üretime başlamıştır. Evimetal alıcılarını sadece müşterileri olarak değil, iş ortakları olarak değerlendirmektedir.
Evimetal çağdaş çözümlerini size sunmak için fırsat vermenizi bekler ve koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmak için gerekli gayretin sarfedileceğine sizleri temin eder.

  • Yassıören Yolu Hadımköy cad. Akpınar San. Bölgesi No: 178 Hadımköy- Arnavutköy – Istanbul
  • +90 212 475 84 88
  • info@evimetal.com.tr
  • www.evimetal.com.tr