Evlerde tesisat tadilatı tarih oluyor

5 kıtada dünyanın 150’den fazla ülkesinde yaklaşık 20 bin çalışan ile faaliyet gösteren REHAU, “REHAU Tesisatın Ustası” kulübündeki çalışmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Sıhhi tesisatta ömür boyu sızdırmazlık garantisi sunan REHAU, evlerdeki tadilat işlemlerini ortadan kaldırıyor. Temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanım yerlerine ulaşmasını sağlayan REHAU, kaliteli ürünleri ile yıllara meydan okuyor.

Yenilikçi yaklaşımları ile tesisatçıların ve son kullanıcıların her zaman yanında yer alan REHAU, “REHAU Tesisatın Ustası” kulübündeki çalışmalarını genişletmeye devam ediyor. Güvenilir ve onaylı sertifikaya sahip tesisatçı arayan son kullanıcılar, hayata geçirilen kulüp sayesinde güvenilir tesisatçılara ulaşıp ömür boyu sızdırmazlık garantili tesisata kolayca ulaşabiliyorlar.

Yüksek dayanıklı ham madde kaliteye yansıyor

REHAU tarafından geliştirilen sızdırmazlık garantili RAUTITAN, temiz su ve RAUPIANO atık su boruları ile ev tesisatlarının güvende tutulmasını sağlıyor. Yenilikçi teknolojiye önem veren REHAU’nun geliştirdiği hafıza özellikli PE-Xa malzemesi, boruların uzun yıllarca sorunsuz şekilde kullanılmasını mümkün kılıyor. Yüksek dayanıklı ham madde yapısını kalitesine yansıtan REHAU, korozyona karşı yüksek dayanıklılık sunan malzemeler ile yüksek kireç veya karma su içeriğine sahip durumlarda da kusursuz hijyen sunuyor.

RAUTITAN sistemleri hem yeni yapılarda hem de tadilatlarda avantaj sağlıyor

REHAU ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanan tesisatçılar, konut sahiplerine kaliteli ve uzun ömürlü bir tesisat sistemini garanti edebiliyor. Tesisatçıların işlerine değer katmanın yanı sıra son kullanıcılara da büyük avantajlar sağlayan REHAU, RAUTITAN sistemlerinin sahip olduğu çok yönlülük sayesinde tesisatçıların her duruma uygun bir çözüm bulmasına olanak tanıyor. Fraunhofer Enstitüsü tarafından onaylanan RAUTITAN ürünleri, bağlantı elemanlarının sahip olduğu yüksek sızdırmazlık özelliği sayesinde tesisatta oluşacak bakteriyel kalıntıları etkili bir şekilde önlüyor.