FAKİR HAUSGERÄTE’DEN BİR İLK: AIRWAVE TEKNOLOJİLİ PRESTIGE SERİSİ

Elektrikli süpürge kategorisinde üstün teknolojili tasarımlarıyla dikkat çeken Fakir Hausgeräte’den, Türkiye’de ilk defa “AirWave” teknolojili Prestige Serisi

“Made in Germany” etiketli Fakir Prestige TS 2000 ve TS 2400 kuru vakum süpürgeleri, 500W ayarlanabilir vakum gücüyle tüm zeminlerde etkili çözümler sunuyor. Üstün Alman teknolojisinin karakteristik özellikleriyle donatılmış Prestige serisi elektrikli süpürgeler, teknoloji, dayanıklılık ve tasarım anlamında fark yaratıyor.

Sessiz ve yüksek verimli motoruyla işini yaparken sizi ve çevrenizi rahatsız etmiyor. 4,5 L toz torbası hacmi, sürekli toz torbası değiştirme derdine son vererek uzun süreli kullanım sağlıyor. Sert zemin, kenar köşe, koltuk ve döşeme aparatları pratiklik sağlarken, dikey park pozisyonuyla mekandan tasarruf etmenize olanak veriyor. Prestige TS 2000 H.E.P.A 13, TS 2400 ise U.L.P.A 15 ile maksimum filtreleme performansı göstererek evinizin havasını değiştiriyor.

Türkiye’de Bir İlk: AirWave Teknolojisi

Fakir Hausgeräte’nin Ar – Ge ekibinin titizlikle yürüttüğü çalışmalar sonucu ortaya çıkardığı AirWave teknolojisinin aerodinamik yapısı ve koordine bileşenleri sayesinde, emilen hava hızlı ve dalgalanarak hareket ediyor. Böylece düşük enerji tüketimiyle yüksek emiş gücü sağlanıyor. AAA enerji etiketine sahip Prestige serisi elektrikli süpürgeler, düşük enerji kullanımıyla ve çevre dostu olmasıyla da dikkat çekiyor.

Fakir Hausgeräte, Prestige TS 2400 kuru vakum süpürgesi ile Plus X Award En Yenilikçi Marka ödülünün de sahibi oldu.