Fiberty İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Mevcut dış ve iç cephe kaplama ürünleri pazarındaki teknolojik, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün ihtiyacını karşılamak amacıyla inşaat, mühendislik ve danışmanlık sektörlerinde her biri kendi alanlarında uzman şirketlerin bir araya gelmesi ile İstanbul’da kurulmuş olan şirketimiz, çok kısa sürede Batman, Ankara, İzmir şubelerini açmıştır.
Kendi ürün grubunda en kaliteli ve en iyi ürünü piyasaya sunduğu için çok kısa sürede yüksek taleplerle karşılaşmıştır. 2017 yılı içerisinde Fiberty ürünlerinin üretimi için kendi fabrikasını kurmayı planlamaktayız.

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.
Fiberty, yüzey kaplama ürünleriyle her kullanıcıya alternatif çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Özgün yüzey tasarımları sayesinde mimarlar, tasarımcılar için artık hayal gücünün önünde hiçbir sınır koymadan kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Yapılarda doğru malzeme tercihini sağlayarak, yapıların ilk gün ki gibi uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlamak.
Firmamızın kendi faaliyet alanında pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

  • Adres: Mecidiyeköy mah. Şehit Ahmet Sok. No: 6-10 Ada Residence Kat:5 Daire:71 Şişli/İstanbul/Türkiye
  • Tel: (0212) 294 99 21
  • Fax: (0212) 321 99 50
  • Mail: info@fiberty.com.tr
  • www.fiberty.com.tr