Fixa Yapı Kimyasalları

Günümüzde modern yapılar, insanların barınma ihtiyaçlarını gidermenin ötesinde, estetik, konfor ve güvenlik ihtiyaçlarına da en iyi şekilde yanıt vermektedir. İleri teknoloji binalar, içinde yaşayanların hayat standartlarını yükselterek mutlu bir yaşam sürmelerini sağlar. Binaların bu özelliklerinde, inşaatın her aşamasında kullanılan yapı kimyasalları önemli bir rol oynar.

Modern yapıların barınma, estetik ve konfor ihtiyaçlarımızı karşılayabilmesinde yapı kimyasalları önem kazanır. Yapı kimyasalları genel olarak inşaatın her aşamasında kullanılan, teknoloji ürünü yardımcı malzemelerdir.

Fixa Yapı Kimyasalları olarak, 2001 yılından bu yana, yaşamlarımızı daha konforlu kılmaya yardımcı olan yenilikçi yapı kimyasalları üretiyoruz.

İstanbul, Adana ve Ankara’da, tamamı bilgisayar otomasyonlu modern üretim tesislerinde su yalıtım sistemleri, sızdırmazlık ürünleri, onarım ve güçlendirme ürünleri, zemin sistemleri ürünleri, beton ve harç katkıları, kalıp ayırıcılar ve kür malzemeleri, çimento esaslı sıvalar ve örgü harçları, seramik yapıştırıcıları, seramik derz dolguları ve teknik yapıştırıcılar olmak üzere toplam 11 ürün grubunda, Türk ve bölge inşaat sektörüne yüksek kaliteli ürünler sunmaktayız.

İştirakimiz olan İGLOTEK Isı Yalıtım sistemleri ise 2011’de İstanbul’da kurulmuş olup, ısı yalıtım sektörünün ihtiyacı olan yüksek nitelikli beyaz ve gri EPS üretimi yapmaktadır.

Araştırmaya inanıyor, ürün geliştirmeye önem veriyoruz. Gücümüzü teknolojiden alıyoruz.

Kaliteden asla ödün vermiyoruz. Tüm hammadde, yarı mamul ve üretimi tamamlanmış ürünleri mutlaka gerekli testlerden geçiriyoruz. CE, TSE, TSEK gibi kalite belgeleri,  ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikalarına ve yurtdışı pazarlarda aranan diğer kalite belgelerine sahibiz.

Bayilerimiz aynı zamanda iş ortaklarımız. Donanımlı ve profesyonel satış kadrolarımız ve destek birimlerimiz ile tüm müşteri ve kullanıcılarımıza ürün seçiminde ve doğru uygulanmasında her zaman destek veriyor, aynı zamanda bölge ülkelerine ihracat yapıyoruz.

  • Tel: 0212 690 92 92 (pbx)
  • Faks: 0212 429 62 85
  • E-posta: info@fixa.com.tr
  • Adres: Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Bakır ve Pirinç San.Sit. Mustafa Kurdoğlu Cd. No:14 Beylikdüzü – İstanbul
  • www.fixa.com.tr