Gayrimenkulde Liderler Zirvesi, 18 Ekim’de gerçekleştirilecek

Management Plus Danışmanlık ve Eğitim tarafından her yıl organize edilen “7. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi” bu yıl 18 Ekim Perşembe günü Marriott Hotel Şişli’de gerçekleştirilecek.

Gayrimenkul ve inşaat, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, bankacılık, gayrimenkul değerleme sektöründen üst düzey isimlerin konuşmacı olarak katılacağı 7. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi,  her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün liderlerini bir araya getirecek.

Gayrimenkulde Teknoloji Kullanımı ve İnovasyon ana temasıyla yapılacak olan zirve 3 ana oturumdan oluşacak.

1- Ana oturumun konusu: Gayrimenkul Geliştiriciler Açısından Teknoloji ve İnovasyonun Önemi

2- Ana oturum konusu: Gayrimenkul Sektörünün Fintech (Finansal Teknoloji) ve İnovasyona Olan İhtiyacı

3- Ana oturumun konusu: Gayrimenkul Sektörünün Bileşenleri Açısından İnovasyon ve Teknoloji Kullanımının Önemi    

Gayrimenkulde Liderler Zirvesi’ne ilişkin bilgi veren Management Plus Genel Müdürü Haldun Ersen, “2011 yılından bu yana düzenlediğimiz zirvede gayrimenkul sektörünün önde gelen isimleriyle sektörün ileriye gitmesi için atılacak adımları ele alıyoruz. Günümüzde gayrimenkul sektörünün tüm bileşenleri farklı üretimler yapıp, kendi markalarını tercih edilebilir kılmak için sürekli kendilerini geliştirmek, inşa ettikleri projelerine yenilikler eklemeliler. Sektörle iş yapan, tedarikçiler, değerleme şirketleri, alt yapı hizmetleri veren şirketler gibi sektörün bir parçası olan herkes kendini güncel tutmalı, teknoloji ve inovasyonla ilgili çalışmalar yapmalı. Sektör temsilcileri özellikle teknolojinin gerisinde kalmadan, inovatif projeler yaparak farklarını öne çıkarmalılar. Bu yıl zirvede de bu konulardan yola çıkarak ana tema olarak Gayrimenkulde Teknoloji Kullanımı ve İnovasyon’u seçtik. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi sektöre ışık tutacak bilgilerin paylaşılacağı geniş katılımlı bir zirveye imza atacağız” şeklinde konuştu.